Az lh szintem duplája az fshnak terhes lehetek igy is? Lh es az fsh is a normál tartományban van a többi eredményem tökéletes.

Figyelt kérdés

2016. jún. 14. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Leírnád az eredményeidet?

Pco-ra utal

2016. jún. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom a pontos eredményeket az orvosom telefonon tájékoztatott és csak ennyit mondott
2016. jún. 14. 21:20
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincsenek súly problémáim 21 éves vagyok és a menstruációm is elég rendszeres csak sokáig tart akár 10 napig is. Pco-n kivül mire utalhat ez még?
2016. jún. 14. 21:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

lh és fsh -t ciklus hányadik napján nézték?

nekem is van ciklusom és még is pco-s vagyok .nincs súlyfeleslegem inkább vékony vagyok (túl vékony is)

ha pco van akkor valszeg ir is (inzulinrezisztencia )

nem csináltak cukor,inzulin terhelést?mert az adná meg igazán a választ!

a doki mit mondott?

2016. jún. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az orvosom azt mondta hogy szerinte minden rendben van mivel a határ értékeken belül mozog minden eredményem.
2016. jún. 15. 17:19
 6/8 A kérdező kommentje:
Ciklusom 4. Napján volt a vérvétel
2016. jún. 15. 17:19
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még nem csináltak semmi féle vizsgálatot...
2016. jún. 15. 17:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez lehet enyhe inzulunrezisztencia,nekem az eggyik doki azt mondta jo a másik meg egyből irta a Meckloformint.
2016. jún. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!