Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Több éve sikertelenül próbálkozunk a párommal. Ő is és Én is ki vagyunk vizsgálva. Vele minden rendben, nálam van a gond. Össze-vissza a ciklusom, ritkán van természetes pé-m.

Elmentem egy meddőséggel foglalkozó dokihoz, kivizsgált és írt fel clostilbegytet.

Túl vagyok a beszedésén, viszont amikor figyelni kellett volna uh-val a dokim szabin volt, kb.egy héttel később tudtam menni hozzá, megnézett hüvelyi uh-val és megállapította, hogy nagyon szépen meg van vastagodva a méh nyálkahártya (16,5mm). Amikor gyógyszer nélkül nézett meg uh-val menzesz előtti nap akkor 12 mm-es volt a nyálkahártyám. Jelenthet jót, hogy ennyire vastag kb középidőben, vagy ezt csak a closti teszi? Szerinte biztos, hogy megvolt a peteérésem. Többet nem mondott.

Mivel a ciklusaim viszonylag hosszúak(35-40)ezért a jövőhét végénél előbb nem akarok tesztelni.

De a kíváncsiság hajt, így reggelente néha ugyan abban az időben hónaljban megmérem a hőmérsékletemet, ami elég alacsony 35,9-36,1 :(

Mivel tudom a hőmérőzés menetét tudom, hogy ez nagyon alacsony ahhoz, hogy baba legyen...

Szerintetek, mi lehet a hiba? Miért ilyen alacsony a hőmérsékletem, ha elvileg volt pé-m? Van rá valami kis esélyem, hogy még is + teszteljek?

Bocsi, kicsit hosszúra sikerült, de talán így az érthetőbb, hogy mi is a gondom.

Köszi a válaszokat.



2016. júl. 7. 09:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jo hogy ilyen vastag a nyálkahàrtyád closty melett mert nagyon sokmindenkinek inkàbb elvèkonyitotta.Most akkor közèp időnèl tartassz?
2016. júl. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ne hónaljban mérd,inkább szájban nyelv alatt.De ha nem tudod h pé előtt mennyi volt a hőd akkor felesleges.A closty vékonyítani szokta a nyh-t.Ha nem sikerülne se keseredj el.Majd a következő hónap sikeres lesz 😊

2 clostis gyerekem van 😉

2016. júl. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Köszi a válaszokat.

Igen Én is olvastam már, hogy a closti inkább elvékonyítja, ezért is vagyok bizakodó.

Kedves 1#-es június 12-én volt a menzeszem, de mint írtam kb.35-40 napos szokott lenni a ciklusom.Dokinál a múlthét szerdán voltam, akkor látta a 16,5mm-es nyálkahártyát.

2#-es, régebben hőmérőztem, akkor hüvelyben mértem a hőmet, általában működött a dolog, ez most csak kíváncsiság lett volna...

Szedtem már clostit is pár éve, akkor 3 hónapig a ciklus 2. napjától napi 1 szemet, de sajnos nem hozott eredményt...:(

De mivel idén töltöttem a 37-et, nagyon bízom benne, hogy most talán sikeresebb lesz a próbálkozásunk. :)

Enyhe hasszurkálások vannak néha, illetve egy-két nappal ezelőtt a szemérem ajakban volt nyilalló érzésem(de félek ezek csak beképzelt tünetek nálam).

Jövő hétvégéig várok, ha addig semmi lövök egy facelle tesztet, úgy olvasom nagyon dicsérik. :)

2016. júl. 7. 11:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok!
2016. júl. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4#-es nagyon kedves vagy! Kösziiiiiii :-)

Mindenképpen megírom mi lett belőlünk ;-)

2016. júl. 7. 14:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Összevissza mensivel és ritka peteéréssel érdemes lenne egy hozzáértő endokrinológushoz fordulni, mert az nem nőgyógyász szakterülete, ők sajnos ezt nem vágják, tisztelet a kivételnek. Eleve a leletek értékelésével is problémájuk van, sajnos :( Irány a Mens mentis vagy dr. Naszódy.
2016. júl. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
Irány a Mensmetis meg hasonlók.Nem mindenki a fővárosban meg nagyvárosban él h ilyen lehetőségei egyenek!
2016. júl. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Manka68 ***** válasza:
100%
Inkább utazom három havonta egyszer egy jó dokihoz, mint hogy évekig félrekezeljenek a közelben. Nem olyan nagy ez az ország, hogy ne lehetne eljutni a fővárosba.
2016. júl. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Köszi a válaszokat. Voltam már endokrinológusnál, ki vagyok vizsgálva, 3,36-os Tsh-ra szedek letrox 50-et,napot 1 szemet. Azóta 1,22 az értékem.

Azóta már a 29. napon vagyok,mensi még nincs.

Reggelente mérem a számban a hőmet 36,6-36,7.

Tesztelni még nem szeretnék, mert 35-40 naposak a ciklusaim. Azért bizakodó vagyok...:)

2016. júl. 11. 08:31
 10/11 A kérdező kommentje:
Reggel teszteltem egy negatívat....de nem adom fel,amíg nincs mensi van remény, ha megjön akkor meg egy új hónap... :-)
2016. júl. 12. 08:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!