Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Fehérjepor stimuláció alatt/után?

Fehérjepor stimuláció alatt/után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mivel annyi fehérjét, amennyit kéne bevinni, nem tudok megenni, fehérjeporra gondoltam kiegészítésként. Nitro Pure Wheyt vettem, mert azt többen ajánlották sorstársak, kérdés hogy ki mennyit fogyasztott egy nap?

28 grammban van 20.7 gr fehérje, 100% tejsavófehérje felhasználásával készült elvileg.


2016. júl. 21. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Iso whey zerot ittam. Napi egy adagot reggelente. Ha volt olyan nap, amikor kevés fehérjét vittem be élelmiszerekkel, akkor ittam este is egy port, de nekem ilyen csak kétszer volt a stimu alatt. Mellette igyekeztem rengeteget inni, az orvos által javasolt 4-5 liter nem mindig sikerült, de 3,5 azért mindennap megvolt.


Ami nekem segítség volt a kaloriabazis.hu oldal. Oda felvittem mindent amit ettem és akkor láttam a pontos fehérjebevitelemet.

2016. júl. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ma este kezdtem egy adaggal, az epres kifejezetten finom :)
2016. júl. 22. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!