Ovuláció után (19. nap) szurkál a petefészkemnél petevezetékemnél ez mi lehet?

Figyelt kérdés
ovuláció, beágyazódás vagy lehet ciszta? a ciklusom 8. napján voltam utoljára a párommal, a ciklusom átlag 28 nap
2016. aug. 15. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Ovuláció után 19 nappal már 4-5 napja késik a vérzésed, tehát tesztelj.
2016. aug. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem azt írta, hogy ovuláció után 19 nappal, hanem 19. nap. Tehát a ciklus 19. napján, gondolom. Nekem is így volt, bármi lehet, lehet baba, vagy nem. Szóval kb semmit nem jelent.Én is kb ugyanitt járok, és csak reménykedek. Nekem júli 30-án jött meg.
2016. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ovuláció után én már mindig csak DPO-ban gondolkoztam, a ciklusnap tképpen lényegtelen. :)


De akkor módosítanám úgy a válaszomat, hogy az ovu utáni napokban a tüszőből kiszabadult folyadék irritálhatja a hashártyát, az okozhat szurkálást, kellemetlen érzést. Szerintem ez a legvalószínűbb, nincs jelentősége amúgy, nem kóros.

2016. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, remèlem minden rendben:)
2016. aug. 15. 21:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Pici szurkálás a ciklus második felében bárkinek lehet, semmi következtetést nem lehet belőle levonni. Alapból fel sem tűnik, de ha az ember figyel magára, mert babában reménykedik, akkor jobban észreveszi az ilyesmit.

Ez persze nem zárja ki, hogy beágyazódás legyen a háttérben, de ha ilyeneken leállsz filózni, akkor csak túlságosan rágörcsölsz a témára és becsavarodsz. Ez sajnos saját tapasztalat.

2016. aug. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen sajnos a becsavarodas fele jarok... Jovo hetre nem varom, addig szerintem megorulok. Koszi a valaszodat!
2016. aug. 19. 10:26
 7/9 A kérdező kommentje:
ma megjött úgyhogy terhes nem vagyok :(
2016. aug. 23. 14:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos én is számtalanszor jártam így. Megfogadtam, hogy amíg nem késik a mensim, semmilyen szurkálásnak vagy tünetnek nem tulajdonítok jelentőséget, mert csak annál nagyobbat koppanok. Valószínűleg mindenkinek vannak ilyen kisebb szurkálásai, csak észre sem veszi, mi viszont annyira figyelünk, hogy minden ilyet biztató jelnek veszünk. Meg ugye az ember hajlamos ilyenkor akár be is képzelni a tüneteket, hiszen annyira szeretné, ha tényleg az lenne...

De már csak azért is túl kell ezen lépni, mert az ilyen rágörcsölés, minden hónap végén becsavarodás csak csökkenti az esélyeinket.

De tudod: új ciklus, új esély! Szurkolok Neked!

2016. aug. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen igazad van, majd talán a következő :/
2016. aug. 24. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!