Ez a Clostilbegyttől van?

Figyelt kérdés

3 napja erősen szúr a petefészkem, fáj a derekam is, olyan érzés, mint menzesz előtt, viszont most vagyok félidőben.

A gyógyszer dolgozik? Milyen sűrűn legyünk együtt a napokban?

Mikor fog alább hagyni a feszítő érzés?



2016. aug. 22. 16:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ezt csak a dokid t7dhatja. 2 naponta jársz gondolom uhra. Ott látja mekkora a tüsző és mikor reped illetve hogy nem alakult e cisztává.

Miért kell vlostyt szerned?

2016. aug. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen érzés volt,be tudtam volna rajzolni a petefészkeim és a méhem helyzetét,annyira éreztem őket. Nekem kb a 17-19. nap környékén kezdte, és kb 5 napig tartott. Néha még ülni is rossz volt,de szerencsére elviselhető,mert nem állandó a fájdalom. Én a 18. naptól már Utrogestan kúpot is használtam, nem tudom az mennyire játszott közre.

Most vagyok 30. napos,sajnos a tesztek negatívak lette,most várom hogy megjöjjön é újra indul a Closty.

Sok sikert neked,remélem összejön a baba hamarosan mindkettőnknek :D

2016. aug. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ilyenkor kell próbálkozni, azt mondják, hogy minden másnap, a tuti, vagy ha nagyon fiatal a párod, akkor lehet minden nap..., de akkor a legjobb a kiskatonák minősége, ha egy-egy nap kimarad. Elvileg, amikor megszűnik a szúró érzés, akkor van tüszőrepedés, utána már nem feszít. Ovuteszt elvileg ilyenkor pozitív. Hajrá! :)
2016. aug. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez az első clostys hónapom. Nincs monitorozva a ciklusom. Alacsony progeszteront állapítottak meg, azért kell szednem. Sose éreztem még ilyet félidőben
2016. aug. 22. 18:32
 5/15 anonim ***** válasza:

Clostyt tilos monitorozás nèlkül szedni. A progi szinted mitől alacsony?

Aki írta, hogy 18. naptól utrot szed annak volt monitorozás? Tudod, hogy mikor volt péd? Mert, hogy az utto gátolja a tüszőrepedést.

2016. aug. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Enyhe ir és pco.

Szülésznő is azt mondta, h nem baj,h nincs nyomon követve a ciklus

2016. aug. 22. 19:35
 7/15 anonim ***** válasza:
Pco mellett nyomokövetés nélkül? Keress normális dokit. Iszonyú veszélyes. Pconál nagyon gyakran csinál óriás cisztákat. 3as kezelést mióta tartod?
2016. aug. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Akkor akár a ciszta miatt is lehet a görcs / szúrkálás és derék leszakadás?
2016. aug. 22. 20:15
 9/15 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Mi is a kérdés? :)
2016. aug. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
akkor lesz ciszta, ha nem reped meg. Ha még félidőben vagy, jó eséllyel csak sok tüsző tömörül a petefészkedben, az feszít meg szúr. Ha tudsz, jelentkezz be gyorsan uh-ra, és ott megnézik, hogy kell-e repesztő, vagy szépen megrepednek maguktól is.
2016. aug. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!