Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek volt már méhen kívüli...

Akinek volt már méhen kívüli terhessége az mennyi idő után próbálkozott és mennyi az esély, hogy a következő jó helyen tapad meg?

Figyelt kérdés
2016. aug. 23. 07:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos 50% az esely. Nekünk sikerült bár 2 év telt el. Nem nagyon sikerült feldolgozzuk. Előtte vetelesek, stb...
2016. aug. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos. úgyanúgy 50% az esélye, hogy újra rosszhelyen tapad meg. Nekem most volt januárba méhenkivülim, a petevezetékkel együtt eltávolították, a műtét után 3 hónappal az orvos áldását adta arra, hogy újra probálkozzunk. Neki is futottunk a dolognak, de sajnos a lelki sérülés nem úgy gyógyul mint a műtét helye, a nem várt közeledtével imádkoztam, hogy ne legyek terhes, rettegtem. Ugyhogy mi még várunk egy picit.
2016. aug. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vannak esetleg olyanok akinek sikerült?
2016. aug. 23. 10:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Én elég sok forumot olvasgatam erről, és úgy látom nagyobb az a tábor akinek sikerült, de ezt nem vehetjük statisztikai adatnak. A szomszédomnak spec. 2 vetélés után ( 7 hét és 11 hét) volt egy méhenkivülije, a műtét után 3 hónappal terhes lett, 3 hós most a pici.
2016. aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nalunk nővérem lett terhes majd 10hetesen eltávolították petevezetekkel egyutt. 8honappal kesobb pozit tesztelt de 7hetesen gyógyszerrel elvették m az is kint tapadt meg. Most 3 évvel kesobb próbálnak átjárhatóságit csinalni, utana hátha...
2016. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly augusztusban volt méhen kívüli terhességem, kivették a jobb oldali petevezetőmet. Most érzem azt, hogy újra neki lehetne futni a dolognak, szeptemberben megyek orvoshoz.
2016. aug. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!