Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha az1 vagy 2 órás vércukorszi...

Ha az1 vagy 2 órás vércukorszint az éhgyomri alá esik, az mindenképpen Ir? Inzulinrezisztencia? Itthon mérem a vércukromat.

Figyelt kérdés

2016. szept. 6. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Igen.
2016. szept. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát 100%?
2016. szept. 6. 10:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Közben egyhelyben ültèl ugye? Mik az értékek?
2016. szept. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A vércukor mérő a vérben lévő glükózkoncentrációt méri. A laborértékek között szerepel a szérum inzulin szint, ami a meghatározó, hogy terheléses vizsgálat alatt (orális glükóz bevitel, 120 perc múlva kontroll vérvétel)milyen értéket ér el. Ha magas,akkor inzulinrezisztens vagy. De egyébként nekem is az első tünet az étkezés után mért 3,1-es VC szint volt. Az után kerestem fel a diabetológust. És be is igazolódott. Szedtem Meforalt (fogytam is 13 kg-t) és miután rendeződött a ciklusom, baba lett belőle.
2016. szept. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A reggeli 4,9. A 120 perces 4,7.

De volt olyan hogy az 1 órás volt picit kevesebb!

2016. szept. 6. 20:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha már az 1 órás is kevesebb tuti nagy a gond. Többször is nézték? Milyen sűrűn? Inzulin mennyi?
2016. szept. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!