Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nagyon rosszak ezek az értékek...

Nagyon rosszak ezek az értékek? Mire számíthatunk?

Figyelt kérdés

Férjem ma volt spermavizsgálaton, ezeket az eredményeket kaptuk:

5 nap megtartóztatás után

Mennyiség: 6 ml

Elfolyósodási idő: 35 perc

Szag, szín: normál

Szám/ejac: 15 millió

Szám/ml: 2,5 millió

Mozgás: 30% mozgó alak, 2/3 részben lassú, inkoordinált mozgást végző spermiumok.

Szerkezet: 30% normális

70% patrológiás (ez nem biztos hogy jó szó, nagyon csúnyán írták, és nem tudtam elolvasni)

Fertilitási index: 5 millió alatt


2016. szept. 13. 15:42
 1/3 VeDi84 ***** válasza:

Szia!

Nem a legjobb eredmény. Ajánlottak valami vitamint a férjednek? Pl. Fer14? Nem mondták, hogy mi okozhatja ezt az eredményt?

Mi hasonló értékekkel kerültünk lombikra.

2016. szept. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, nagyon bunkó volt a hölgy, annyit mondott, keressük fel az én nőgyógyászomat. Pénteken fogom hívni, aznap lesz nekem a 23. Ciklusnapi vérvétel, és azt kérte, hogy akkor hívjam, ha nekem is megvan a 2 labor, és a férjemnek a vizsgálat.
2016. szept. 13. 15:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Állítólagos optimális értékek:


Ejaculatum: 2- 5 ml

pH: 7.4 küllem: opálos

spermiumszám: 20 – 60 millió/ ml

jól mozgó sejt: több mint 60 %

normál alak: több mint 60 %

viszkozitás: 30 percen belül elfolyósodó


A férjed eredményei ezek alapján nem túl biztatóak.

2016. szept. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!