Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Létezik olyan, hogy bérapaság?...

Létezik olyan, hogy bérapaság? Vannak párok akik igénybe veszik?

Figyelt kérdés

Ha egy pár gyermeket akar, és a férfi tagnak vannak problémái, ami miatt nem lehet gyerekük, valamint nem akarnak spermabankba menni van lehetőségük a pároknak bérapát választani?

Tehát olyan férfit keresni van mód, aki csak és kizárólag a teherbeesés céljából lenne együtt a leendő anyukával és "papíron" semmi köze nem lenne a gyerekhez?

Ez létezik Magyarországon? Hogyan működik? Egyéb tudnivalók?



2016. szept. 27. 19:41
1 2
 11/14 anonim válasza:

Eléggé gusztustalan ötlet, de nézzük ne a jogi részét hanem az erkölcsit.

Nos, garantált ut a váláshoz akár összejön a "betankolás" akár nem. Minnél több alkalom után jön össze annál nagyobb az esély a válásra, de szerény véleményem szerint az első után is ez lenne.

Ha mindenképpen spermadontort kerestek, akkor a házi inszemináció könnyebben elfogadható a férfi számára, bár szerintem sok férfi képtelen lenne feldolgozni hogy a gyereke mosolyában nem magát látja hanem egy ki tudja kit.

Nagy valószínűséggel felnevelné de igazán szeretni nem tudná.

Ha viszont egy akárkivel ku.fircolsz a férjed is ugy fog rád tekinteni mint egy utszéli r!bancra aki még ideológiát is gyártott a félrekefélésre.

Valószínű ő is feljogosítva érzi majd magát erre, sőt ha a végén vmi csoda folytán mégis teherbeejti a szeretőjét te és a gyereked semmilyen lelkiismeretfurdalást nem fog benne kelteni a váláskor.


Ha igazán szereted akkor tőle akarsz gyereket, ha nem akkor most váljatok el.

Javaslom inkább a mesterséges megtermékenyítést, de azt előbb magadban kellene tisztáznod hogy miért is ragaszkodsz a dugáshoz a teherbeesésnél egy másik pasival.

Gyanítom itt a dugás a lényeg és a terhesség már csak gratisz, akit a jelenlegi férjeddel felneveltetsz.


Nem árt ezt átgondolni mert mindent tönkretehet és a legfájdalmasabban érhet véget.

A válás egyszerűbb............

2016. szept. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nos, sikerült bérapát találni?
2016. okt. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

Nálunk is ez volt a helyzet, így hosszú vita után bérapát kerestünk a neten az ismeretség teljes kizárása mellett.


Én semmiképpen nem akartam Lombikot, csak természtes uton fogant gyereket. Sajnos a bérapával sem jöttek össze a dolgok elsőre. Ezért kb fél évig (mostmár igy mondom) folytatódott a viszonyunk kizárólag a sexre korlátozódva (szinte név nélkül)

Ezalatt az exférjemmel nagyon megromlott a házasságom. Néha már én is kezdetem többet érezni a választott bérapa iránt és minden hónapban remegve vártam azt a 3 napot amikor találkozhattunk.

Szinte a teherbeesés előtt a exférjem elköltözött, mert napi szinten a legdurvább veszekedéseink voltak.

Ekkor eldöntöttem hogy egyedülálló anya leszek, feladtam a házasságot el indítottam a válást.


Miután az exférjem elhagyott a terhességem alatt én ujra felvettem a kapcsolatot a fiam biológiai apjával.

Először csak kellett valaki támogatása aztán több és több lett.

Ma a bérapával élek. Nagyon boldog vagyok.

Örülök hogy így történt...

2016. okt. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyedülálló nők esetén működhet, de nem egyszerű a helyzet. A jogi szabályozás nem segíti elő, mert a biológiai apára kötelezettségeket ró, miközben erre egyik fél sem tartana igényt.
2019. jan. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!