Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Az lehet, hogy nem volt por a...

Az lehet, hogy nem volt por a pregnyles uvegben?

Figyelt kérdés
2016. okt. 12. 12:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Most adtan be, de nem is lattam port benne, mikor osszekevertem a vizzel. A kornyeken sem volt, nem szetszortam. Vagy csak nem lattam az idegeskedestol?
2016. okt. 12. 12:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha összekevered a port a vízzel, akkor egy víztiszta, átlátszó folyadékot kell kapnod. Nem lehet színe, nem úszlálhat benne semmi.
2016. okt. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jol emlékszem, akkor az tabletta szerű formában van az üvegben, es volt már, hogy nem teljesen az alján volt, így üresnek látszódott, mert a címke miatt nem látszódott. Hogy megnyugtasd magad, vegyél egy Hcg tesztet, es csináld meg. Ha hat a Pregnyl, pozi lesz a teszt.
2016. okt. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!