Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Budapesten keresek jó endokrin...

Budapesten keresek jó endokrinológust, kit tudsz ajánlani?

Figyelt kérdés

Mensmentis kizárva,mert sürgősebb problémám lenne,és ott csak jövőre van már időpont.

Köszönöm.


2016. okt. 20. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Kecskeméten van még jó endokrinológus ott november 1 től lehet kérni időpontot .

bár igen messze van Budapesttől de megéri elmenni hozzá.

Dr. Naszódy Péter.

2016. okt. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Róbert magánkórház. Holnapra van időpontom, két napja kértem. De orvos csak csüt., pénteken van.
2016. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Dr.Halász Zita SOTE I.sz.Gyermekklkinika
2016. okt. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Bocsánat, előző vagyok, rossz nevet küldtem el, ő is endokrinológus, de gyerekekkel foglalkozik. Dr. Pusztai Pétert akartam javasolni, én évek óta hozzá járok, van magánrendelése is a Budai Egészségközpontban.
2016. okt. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves Második válaszoló!

Róbert kórházba kihez jársz?Vagy most mész először?

Nagyon kiváncsi lennék a tapasztalataidra,mert közel lakunk és eddig csak jókat hallottam a kórházról.

Egyébként mindenkinek köszönöm,végignézem akiket írtatok neten és megérdeklődöm,hogy mikor tudnánka fogadni

2016. okt. 20. 15:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudtommal egy endokrinológusuk van, én hozzá járok, a honlapon megtalálsz minden információt. Nem tudom mi az a sürgős eset, amit vizsgálni kell, de nekem az eredmény, ha teszem azt hétfőn megyek, kedden a reggeli órákban érkezik e-mailben.

Nem tudom mennyire jó, mennyire ajánlanám, mert összehasonlítási alapom nincs, sosem jártam másnál. De bajom még sosem volt velük.

2016. okt. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Menstruációs probléáim vannak,nem múlik el a vérzésem csak gyógyszerrel,amitől meg nem vagyok túl jó.

Nőgyógyászaton már szinte minden lehetséges kezelésen végigmentek,úgyhogy nem maradt más,mint az endokrinológia.

Ha viszont februárig is 15-20 napos erős vérzéseim vannak(vagy marad a gyógyszer elállításra,amit már nagyon utálok),az nem túl jó opció..Ezért keresnék olyan,aki pár héten belül tud fogadni

2016. okt. 20. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!