Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Endometriózissal küzdők!...

Endometriózissal küzdők! Kérdezhetek?

Figyelt kérdés

Korai endometriózist állapítottak meg nálam, az egyik petefészkemet érinti. (Kis háttérinfó: a Ca-125 értékem még a normál tartományon belül van. Az orvos fél évet adott a teherbeesésre, ciklusaim, átlag 27 naposak és 29 éves vagyok, korábban óvszerrel védekeztünk, fogamzásgátlót sosem szedtem, és ez lesz a 2. hónap próbálkozásunk.) Azt szeretném kérdezni, hogy akik hasonló problémával küzdötök/küzdöttetek, rögtön a műtétet (lapar) választjátok, vagy előbb a teherbeeséssel próbálkoztok. Esetleg a barátcserje vagy egyéb gyógynövény szedése hasznos lehet? Kinek, mi hozott eredményt?


Köszönöm szépen a hozzászólásaitokat! Kellemes napot kívánok nektek :)



2016. nov. 8. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben ha a ciklusaid pontosak nem nyúlnék bele

:(

2016. nov. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szintén endós vagyok. 29 éves. Nekem nem volt választásom. Laparoszkópiám volt, mert januárban nagyon rosszul lettem menzeszkor. Kaptam gnrh szurit. Most várom, hogy megjöjjön ( már meg kellett volna), onnantól 1 évem van a teherbeesésre minden gyógyszer nélkül. Miután megjön, én a palástfű teával fogok próbálkozni, mert az jó az endora is.
2016. nov. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld :)


Utolsó szorítok, hogy rendben legyél és hamar összejöjjön a baba!


Másoknak tapasztalat, esetleg?

2016. nov. 8. 18:46
 4/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Bocsánat én is kérdeznék.

Endometriózist találtak a vakbelemen amit kivettek, merre menjek tovább? Először hormonvizsgálat, és utána hova forduljak? Mik a folyamatok? Segítsetek kérlek!

2016. nov. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. Sikerült azóta? :)

8 éve műtöttek endometriózisra és márciusóta nem védekezünk. 2 hónapja pedig nagyon rajta vagyunk a babán,de semmi :(

Orvos szerint minden rendben van az eddigi vizsgálatok alapján. Barátcserjét szedek és cickafark-palástfű teát iszom. Legalább a mensim kezd helyreállni. 28 éves vagyok.

2017. jan. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!