Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha vettem be szombaton esemeny...

Ha vettem be szombaton esemeny utani escapelle tablettat es ma (hetfon) fajdogal a hasam de meg nem jott meg akkor valoszinuleg hatasos volt?

Figyelt kérdés
Kinek mi a tapaaztalata? Mikor kell hogy megjojjon ha eredetileg mult csutortokon kellett volna .. Alapbol kesett par napot de ez szokott is nem mindog pontos a ciklusom. Letezik olyan hogy kimarad egy honap?
2016. dec. 12. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Aktus után mennyi idő telt el a mire bevetted a gyógyszert? Minél elöbb annál jobb....irja a beteg tájékoztato, hogy a gyógyszer bevétele után vérzés is elö fordulhat, menstruáció zavar, vagyis előbb illetve késhet is a vérzés. Viszont ha kimarad,mielöbb orvoshoz kell fordulni. Egyébként nekem bevétel után, rá egy napra
2016. dec. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsi...

Tehát rá egy napra fájt a hasam... :-)

2016. dec. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, aktus utan kb 4-5 oraval. Neked mikor jott meg utana?
2016. dec. 12. 15:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha kimarad mindenképp menj el orvoshoz, mert az escapelle sem 100%-os. Ha jól emlékszem az esetek 80%-ban gátolja meg a terhességet.


Amúgy igen, kimaradhat tőle, de akkor már menj el a dokihoz, hogy a terhességet kizárja.

2016. dec. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
reggelre megjött, minden rendben :)
2016. dec. 16. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!