Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Magas prolaktinra bromocriptin...

Magas prolaktinra bromocriptint írt fel az orvos + Inofolic port. Valaki használta ezt a kettőt együtt? Tapasztalatokra lennék kiváncsi, pl mellékhatása volt e a gyógyszernek, és hogy sikerült e a teherbeesés?

Figyelt kérdés
2017. jan. 13. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

bromocriptint nem szedtem, csak inofolicot. Az inofolicnak nincs semmi mellékhatása (leszámítva, hogy segíti a teherbeesést :))

Nekem segített az inofolic, nagyon ajánlom mindenkinek, akinek nehézkes a teherbeesés! Most már kapható egyébként egy másik fajta termék, ami összetételében teljesen megegyezik az inofolic-kal, nézz utána, mert az inofolicból 1 doboz 13 ezer, míg a másikból 2 doboz kerül ennyibe. Inofem a neve és ugyanúgy tasakos kiszerelésű, semmiben nem különbözik az inofolictól.

2017. jan. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én bromocriptint szedtem 2x1/ nap..2 hét alatt rendbetette a prolaktint és a következő ciklusban jött a baba. Kb. 1000 ft volt receptre, nekem nem volt mellékhatása, fokozatosan kell elkezdeni és abbahagyni.Nekem enyhén emelkedett volt a prolaktin.
2017. jan. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
400ft receptre a Bromociptrin.Én is szedem magas prolaktinra,érzem már a változást tőle,nincs premenstruációs tünetem és remélem sikerül is a baba hamarosan.
2017. jan. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! eddig kettő fél szemet vettem be este, hála isten még nem jelentkeztek a mellékhatások.
2017. jan. 14. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!