Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ma a 14. napon voltam dokinál...

Ma a 14. napon voltam dokinál és semmit nem mondott arról hogy lát e domináns tüszőt?

Figyelt kérdés

Ma voltam a ciklusom 14. napján uh-n mondtam is neki hogy érzetem ma a feszítést és a szurkálást és hogy a számításaim szerint ma kellene lennie az ovulációnak már ha egyáltalán van. Ezt uh közbe mondtam neki és nem mondott rá semmit...na mindegy ez áll a papíron:


Uh (TVS) 76x38x39 mm-es uterus. Endometrium 7 mm.

Bal perefészek: 29x19mm, norm. szerkezetű. jobb petevezeték: 28x15 mm, norm. szerkezetű.

A kismedencében szabad folyadék nem látható.

diagnózis: sterilitás


Jól látom hogy itt semmit nem ír arról hogy látható e domináns tüsző? 3 éve próbálkozunk. Ez volt az első konzultáció egyébként. köv hónapban megyek hormonsor vérvételre, ciklus monitorozásra és ha ezek rendben akkor jön az átjárhatósági.

Köszi előre is.


2017. jan. 17. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:

A szabad folyadék nem látható szerintem azt jelenti h nem volt ovud,mert miután megreped a tüsző lesz a helyén folyadék.

Ha lett volna tüsző biztos ráírja a leletre.

2017. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. akkor még nem volt ovum ezek szerint. lehet még egy két napon belül, nem?
2017. jan. 17. 22:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem írt domináns tüszőről így lehet nem is lesz.
2017. jan. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a diagnózis nem épp azt jelenti, hogy lenne peteérés.

Sajnálom

2017. jan. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

persze tudom. a diagnózis már 3 éve ez. de eddig volt peteérésem azzal nem volt gond. csak most új dokihoz mentem. ma is nagyon feszít a hasam olyan érzés mint ovukor szokott lenni. Azért kérdeztem hogy ez akkor mi lehet? tojásnyák folyásom van és az LH teszt is pozitív.

Na mindegy köv hónaptól ugy is megyek uhra és követjük a peteérést.

2017. jan. 18. 09:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak pé-s tüneteim néha akkor is amikor nem volt pém
2017. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!