Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Teherbeesés probléma, clostilb...

Teherbeesés probléma, clostilbegyt stb. Kérhetek egy kis segítséget?

Figyelt kérdés

Először is köszönöm szépen annak aki kis időt szán rám és segít elmagyarázni nekem egy két dolgot.


Tavasszal lesz egy éve hogy a párommal elhagytuk a védekezést baba reményében. Sajnos eddig mindhiába. Ma elmentem nőgyógyászhoz , elmondtam neki is a problémámat és megvizsgált.


Az alábbiakat állapította meg:

apró seb a méhszájon (kenetet vett)

10 mm nyálkahártya

a petefészekben lévő tüszők olyan picik, hogy említésre sem méltóak , 3 mm.


Erre kaptam a gyógyszert.

Mai napon vagyok a 19. napon. Az előfordulhat, hogy azért ilyen picik mert már megvolt a tüszőrepedés ?


Az utóbbi pár napban émelygést érzek, illetve görcsölést is. Nem fáj, csak kicsit kellemetlen.

Terhesség jelét nem látta.


Okozhat a petefészek alul működés ilyen jellegű panaszokat ?


Kell tartanom ettől a gyógyszertől ?


Nagyon szépen köszönöm.

25/N



2017. jan. 19. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Hormonvérvétel eredményei milyenek lettek?
2017. jan. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem volt még vérvétel,azt mondta a doki ,hogy megpróbáljuk a gyógyszert és ha nem jön össze akkor tovább megyünk..
2017. jan. 20. 07:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos!! Orultem volna ha mi nem 5 honap felesleges closti után tudjuk meg. NAGYON (!!) elvèkonyitja a mnyálkahártyát. Napi 500-600mg E vitamint szedj legalább.

Nekem 11mmes volt a nyalkahartyam, aztan 2hónap alatt pont Idealis 17-18mmes lett. Napi 800mg e vitamint szedtem.

60db kapszula/1100Ft kb. Nagyon ajanlom nekedis de tenyleg. Vekony nyalkahartyaval nemfog menni

2017. jan. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 VeDi84 ***** válasza:
100%

Szia!


Mikor kezdenéd szedni a Closty-t?

Ha még lenne 1-2 heted, én azt tanácsolnám, hogy nézessétek meg előbb a kisfickókat.

Mi is elkövettük ezt a hibát. Nem jött a baba, orvoshoz mentem, aki nekemesett a Closty-val. (Bár nálam legalább volt előtte vérvétel, nálad ezt is hiányolom.) Szóval 4 hónapon keresztül stimulált, 2 naponta UH, domináns tüszők, hurrá, szerelmeskedés. Eredménytelenül.

Aztán úgy döntöttük, hogy megnézetjük a kisfickókat. Sajnos rossz híreket kaptunk, mennyiségük és minőségük is jóval a normál alatt volt. Még inszemináció sem jöhetett szóba, egyből lombikra irányítottak minket.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha kicsit okosabbak lettünk volna, és először a férjemet vizsgálják, elkerülhető lett volna az a felesleges hormonkezelés, amivel próbálkoztunk.


Remélem sikerrel jártok!

2017. jan. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ez így nem jó.sajnos a nőgyógyászoknak ez nem szakterülete,nem értenek hozzá.

Menj el egy endokrinológushoz,az csináltat egy 3.napi hormonsort,TSH-t és egy terheléses inzulint.

Ez a minimum,ezt első körben meg kell csinálni.

Ha PCO-d van,márpedig a tünetek alapján lehet,akkor a closti csak ront a helyzeten,de a nőgyógyászok mindenre ezt írják,tisztelet a kivételnek.

2017. jan. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,sokat segítettetek.2hetem van a gyógyszer elkezdéséig.Azt hiszem keresek egy endokrinológust :) Nem értem miért kezelik ennyire félvállról az orvosok a pácienseket.. E vitamint szedek ,200al kezdtem aztán már 400 mg-ot szedek de csak 2-3 naponta(azt olvastam valahol hogy nem szabad minden nap) de így feltétlen eszegetem majd.

Köszönöm a jó kívánságokat :)

2017. jan. 20. 16:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor azonnal keress egy rendes dokit. Ilyen gyógyszert tilos hormonvizsgálat nélkül felírni. De valóban előbb egy jó endodokit keress, de az 2 hèt alatt nem fog menni, a jókhoz 2-3 hónap a várolista.
2017. jan. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!