Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi a különbség a Letrozol és...

Mi a különbség a Letrozol és a Femara között?

Figyelt kérdés

A Letrozol gyógyszert írta fel az orvosom és a menstruációm 3. napján kell belőle bevennem egyszerre 5 szemet.

Nem nagyon találok róla semmit, csak a szokásos gyógyszer leírást, illetve egy másik amár fent említett másik gyógyszert.



#inzulin #femara letrozol Pco
2017. jan. 24. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi elvileg.Csak a név és az ár.Ugyanaz a hatóanyag.
2017. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A gondom inkább az, hogy használ e a gyógyszer? Állapotos leszek e? Ilyen tapasztalatokra gondoltam másoktól.
2017. jan. 25. 07:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Végül használt a letrozol?
2017. okt. 11. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nadrienn0223 válasza:
Kedves 3/3-as. Előző hónapban készültem inszemre closty és inofolic injekcióval túlstimuláltak. ebbe a ciklusba Letrozolt írt fel a doki és elvileg nem volt elegendő tüszőm tőle. 3 nappal ezelőtt kellett vna megjönnie (soha nem késik még ha más egyéb hormonos készítményt szedtem akkor sem) és rengeteget járok pisilni ez azt jelenti még minkába elmentem 2-3x most 10x is és nem iszok többet. talán reménykedhetek is 2,5 év után de félek h a gyógyszer kavart be vmit. Neked tapasztalat? jah és tesztet még nem csináltam lehet várok vele a nemvárthoz képest egy hetet mert akkor már biztosat mutathat.
2018. márc. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Nekem még akkor októberben sikerült a baba, de nem letrozolt kaptam, hanem clostyt, azóta 25 hetes vagyok már. Második clostys hónapom volt, a kisfiam is annak idején a második clostys hónapban jött össze.

Sztem, ha már késik, nyugodtan tesztelj, bár mivel én sosem kaptam tüszőrepesztőt, azt nem tudom, annak mikor megy ki a hatása (hogy ne az jelezzem pozitívat).

2018. márc. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!