Closti? Még új vagyok a témában? Ìrjatok tapasztaltabbak!?

Figyelt kérdés

Azèrt kaptam, mert hèbe-hoba van csak peteèrèsem, vagy ha van akkor is " nem elèg erősek a petèk, kicsik"

Olykor elofordul nalam kisebb ciszta , ezert uhval szigoruan koveti. De mig nem kezdem el infòt gyűjtenèk.

1. Nektek hanyadik hònap volt a sikeres hónap?

2 milyen adagban kaptátok?

3 minden màsnap jò együttlenni? Tudom a doki mondani fogja, de erdekel.

Folsavat, D ès E vitamint szedhetem tovàbbra is majd?

4. Peteeresetek ugyanakkor volt/ mikor volt?

5.menzeszetek helyreallt/ maradt a règi?

6. Ikreitek lettek ( fèlek az iker tèmátòl, de màr ezt is bevállalom)

7. Tènyleg èrdemes kihagyni 3-4 napot a 10-11 ciklusnap elotti egyuttletnel?

Nagyon szepen koszonom!



2017. febr. 17. 22:44
 1/8 A kérdező kommentje:
???
2017. febr. 18. 10:32
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem évente 2-3 peteérésem volt csak, így én is clostyt kaptam. A második hónap sikeres volt. A ciklus második vagy harmadik napjától kellett szednem reggel és este 1- 1 szemet. Én tüszőrepesztőt is kaptam. Nekünk minden nap együtt kellett lennünk. Szerintem szedheted a vitaminokat tovább, de erről a dokit kérdezd meg. Én D vitamint, Femibiont és méhpempőt is szedtem stimuláció alatt. Én is tartottam az ikerterhességtől, de nem lett.
2017. febr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Closti nélkül nem volt peteérésem és 15 napos ciklusaim voltak.

1.baba 3.clostis hónap 30-35napos ciklusokat csinált,de az egyikben nem érlelt petét.

2.baba 3clostis ciklusban nem sikerült.Mindegyik ciklusban volt pé 30-33naposak lettek a ciklusok.3 ciklus szünetet kellett tartanunk,de nem tudtam eljutni feliratni.Viszont a ciklusaim a szünetes hónapokban is jók voltak.A 4.szünetesben lettem terhes késői ovuból.

3.baba 4clostis ciklus (ebből 1ben volt ovu),majd 3ciklus szünet.Ezután az első closti+utro ciklusban terhes lettem.

Legelső alkalommal kellett napi 1 szemet szednem,utána mindig 2-t.Ciklus 3vagy 5 napjától javasolták.

2017. febr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom. :) sokat segitettetek! !! Nekem 3. Naptól kezdve 6napon át napi fel szemet kell bevennem reggeli elott. Es naponta egyutt lenni! :-) csak jonne mar meg....
2017. febr. 18. 23:34
 5/8 anonim ***** válasza:

1. Egyik sem. 6 sikertelen stimuláláson vagyok túl, most kezdődött a 7.

2. 2x1-el kezdtem, nem hatott, a 3x1 vált be

3. Fogalmam sincs, nem sikerült sosem, akárhogy csináltuk.

4. Mihez képest mikor? A nem stimus hónaphoz képest? Kb. 13-14. nap körül volt majdnem mindig az ovu. Előtte épp hogy nem volt, lévén, hogy ezért kell(ett) szednem clostilt.

5. Nekem a menstruációm előtte is normális hosszúságú volt, utána is az maradt.

6. Nem lett 1 sem, de nem bántam volna az ikreket. Szerintem a mi helyzetünkben ne válogassunk. Ha mégis, az ne vegyen részt ilyen programban, szerintem, mivel itt megvan a esély rá.

7. Szerintem ennek maximum akkor van jelentősége, ha a férfinak alacsony a spermaszáma. Akkor érdemes "gyűjtögetni" őket napokig. Minthogy inszem/lombik előtt 5 napot ajánlanak.

2017. febr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bizony, nem válogatunk. Felolem 3is johet csak legyenek èpek , egèszsègesek. Sajnalom, h nektek ennyire nehez. Kitartast kivanok es pozi tesztet mihamarabb!!!!:(
2017. febr. 19. 23:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Pozi tesztem biztos lesz, amikor az Ovitrelle után rápisilek a tesztre. :D olyan már volt nem egy, csak éppen nem terhesség okozza.
2017. febr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tartalmaz hCG-t?! Vagy miert?
2017. febr. 20. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!