Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2. Napos embriókat ki kapott...

2. Napos embriókat ki kapott vissza?

Figyelt kérdés
Tegnap ET-en voltam 2 db 2 napos embriót kaptam vissza , az egyik 2 sejtes a másik 4 sejtes állapotban volt a visszaültetéskor , doki szerint szépen osztodnak es a méhnyálkahartya is szép, mivel csak 2 petesejt termekenyult meg ezért kaptam őket ilyen hamar vissza. Van köztetek olyan , aki ugyanígy vagy hasonló helyzetben volt es sikerrel járt ? Nekem semmilyen tunetem nincs es semmit nem érzek, ez természetes ? :) Endo miatt vált szükségessé a lombik. 28 vagyok . Köszönöm a válaszokat !!
2017. febr. 23. 12:17
 1/7 Lilliana80 válasza:
Szia! Nem 2 naposakat kaptam vissza, hanem 3 naposokat, épp az ET+ 6. napon vagyok és majd megőrülök. Már van egy kisfiam, ennyiből könnyebb, ő is lombikbaba, szóval egyszer már átjutottam a legendás Túloldalra. Az elején nem kell semmit érezni. De a világon semmit. Nagyon eltér, hogy ki mikor érez valamit, de a legtöbben nem egetrengető dolgokat, hanem olyasmiket, amiket akár észre se vennének, ha normális elmeállapotban élnék a napjaikat.
2017. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:) de jooo, gratulálok! Hát ez a várakozás borzasztó, de nagyon remenykedek, hogy sikerül:) akkor megy a hajrá oda is !! Irj majd mi újság :)
2017. febr. 23. 16:14
 3/7 Lilliana80 válasza:
úgy érted, mikor már teljesen megbolondultam? :) Nekem most ilyen "Mindjárt megjön" érzésem van, és a mini-jelek, amik a múltkor voltak, most egyáltalán nincsenek, ami elkeserítő. Ésszel persze tudom, a.) tényleg nem biztos, hogy terhes vagyok b.) ha igen, akkor is futhat le tök máshogy, mint előzőleg. De azért mégiscsak képes vagyok nagyon parázni.
2017. febr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ne parazz sikerülni fog ;) en is nagyon reménykedem, ez az első lombik, igyekszek pihenni es csak jókra gondolni :)
2017. febr. 23. 16:52
 5/7 Lilliana80 válasza:

ne parázz?? Mondja ezt a nő, aki gyakorikérdést indított, mert nem érzett semmit? :D :D


a pihenés nálam nem játszik, másfél éves a kisfiam. szerinted..?

2017. febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor ugy fogalmazok, hogy minden rendben lesz :)
2017. febr. 23. 18:26
 7/7 Lilliana80 válasza:
:) Reméljük
2017. febr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!