Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » SElső clostys hónapom. Sikerül...

SElső clostys hónapom. Sikerülhet még? Endometrium 16 mm jobb olfalon 30 mm folyadékkal teli kêplet bal oldalon 25 mm foly. Teli kêplet.17. ciklusnapon.

Figyelt kérdés
Menszeszem 24-32 nap között szokott megjönni.Tapasztalat esetleg valakinek?
2017. márc. 9. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
nem értem, nem beszéltétek meg a dokiddal h ez mit jelent? én mindig kérdezem,ha nem mondja, de általában mindent elmagyaraz. most avgy az orvosokkal van a hiba vagy egyes páciensekkel, h nem mernek kérdezni.:) nem bántani akarlak, amugy ez jó jel :)) még szép h cikerülhet mindenoké!!!! :) én is 17.napon vagyok első clostis hónapom nekem csak a tüszőket mérte 12,14 ciklusnapokon utána nem ultrahangozott mert nem fértem be időpot ügyileg.:/
2017. márc. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
9.naptól járok UH-ra mert harom hónapja mikor voltam nem repedt meg.minden nap más orvos ultrahangoz és az eredményeket kell vinnem a meddőségibe az orvosomnak.azt mondta h a 25 mm- es még talán megrepedhet.de múltkor is csak cisztám lett.bár most a gyógyszertől talán...mire kaptad a clostyt? Én alacsony progeszteronra .jaaaj és köszönöm a bíztatást.már nagyon el vagyok keseredve.
2017. márc. 9. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:
de mért nem adott akkor repesztőt nem értem.:( hát én arra h nőjenek nagyobbra a petéim, eddig a max 12mmes volt, aztán ciszta lett, most elérte a 19.7mm-et, ez már haladás, legközelebb ha most nemsikerult figyeljuk reped-e és ha nem akkor ad szurit.:) sztem esélyesek vagytok a sikerre -e hónapban. szivesen énis örülök ha biztatnak mert már nehez kicsit is pozitvnak lennem
2017. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha nem reped meg akkor remélem következő hónapban már kapok szt is.majdnem 20mm?akkor legalább használ akörül már meg is repedhet.;) Kitartás mikorra nem várod?
2017. márc. 9. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!