Van itt valaki aki elso clostis hónapban lett babás?

Figyelt kérdés

Remelem megosztotok velem par tapasztalatot. Minden erdekelne.

22N



2017. márc. 12. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
En terhes lettem az elso honapban.(bar sokaig nem tartott az oromom,a 9.heten elvesztettem). Amugy a clostytol sirogorcseim lettek,de mas mellekhatas mint feszules csak egy-ket nap volt. A peteeres amugy is faj a mehenkivulim ota, van hogy felallni is nehezkes egy fel oraig. Szoval ebben a ciklusban sem volt mas. A masodik adag closti viszont nem segitett. Sok sikert!
2017. márc. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor azota sincs babád?:/

Hat en hanytam tole parszor. Meg gyonyoru tuszoim lettek. Es kb ennyi. Ja meg a petesreskoruli feszules. Ulni alig tudtam 2 oran keresztul fajt. Szurt, feszitett.:/ 6dpon vagyok ma

2017. márc. 14. 08:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem az első terhességemnél az első hónap sikeres volt, annak már 8 éve, úgy rémlik, hogy nem voltak mellékhatások a szedés alatt, viszont duplán lett sikeres, mert ikreink születtek.


Most szeretnénk harmadik babát, ami nem nagyon akart magától összejönni, úgyhogy újra clostit szedtem ebben a hónapban, most annyi mellékhatása volt csak hogy egy hétig alig tudtam aludni az éjszakai hőhullámok miatt. Az eredményt még nem tudom egy hete volt peteérés.

2017. márc. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nekem is egy hete volt vagyis 8 napja. hasonló mellékhatésok/ tünetek vannak . drukkolok.:)
2017. márc. 16. 16:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm, én is Neked!


Nálad most van, valami, ami más mint szokott? Én nem igazán tudom eldönteni, néha szurkál itt-ott picit. A melleim is befeszülnek néha. De szerintem ilyen máskor is volt már, csak akkor nem figyeltem ennyire ezeket a dolgokat.

2017. márc. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem 2 dolog egyértelműen más. Nagyok a cicik es feszulnek a masik h semmi folyas. Regen ossze vissza vizes kremes volt. Meg talan az h delutanonkent alszok :) neked?em figyelem magam intenziven 6honapja minimum.:)
2017. márc. 16. 19:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán annyi, hogy melleim nekem is érzékenyebbek, gyakran feszülnek, szurkál itt-ott a méhem környékén, illetve mintha kevésbé lennék dilis, mint ilyenkor szoktam :) Más sajnos nincsen, úgyhogy nem igazán tudom eldönteni, hogy ezeket csak beképzelem, vagy tényleg más mint szokott
2017. márc. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia,


Mi újság veled azóta?

2017. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!