TSH szint ingadozás, el vagyok keseredve?

Figyelt kérdés

Két különböző laborba készült a tsh érték 16 nap különbséggel.

Az elsőnek még örültem is az 1,885mIU/L,viszont a mai leletemen már a tsh:2,6100mIU/l.Emellett a mostani Szabad t4:12,70pmol/L,Szabad t3:4,96pmol/L.

Most akkor melyiknek az igazi?Béres szelént is szedek!Aki tud annak megköszönöm a segítségét!


2017. márc. 24. 19:52
 1/2 Ági83 ***** válasza:
Mindig étkezés előtt legalább fél órával beveszed? Nekem is ingadozott,de mióta reggel kb egy két órával evés előtt veszem be,azóta nem ingadozik.
2017. márc. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A TSH szintet sok minden befolyásolhatja, pl stressz, azt nekem a dokim mondta.

Nekem az utolsó mérésemkor 3,6 volt, ez tavaly augusztusban nézték, és most februárban terhes lettem. Most nem is tudom mennyi a szint, majd 3 hét múlva kell mennem dokihoz, egyenlőre csak annyit mondott hogy emeljem az adagot egy negyed szemmel ( Letrox 50 ). Szóval nyugi, jön majd az a baba, csak ne stresszeld magad ilyen dolgokon. Én is szedem a gyógyszer mellé, a multivitamin+szelént.

2017. márc. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!