Eliza2020 kérdése:

Spermiogram eredmennyel kapcsolatba valaki segitene?

Figyelt kérdés
Aprilisba vagyok programalva a dokihoz a ferjemmel csinaltunk egy spermiogrammot megvannak az eredmenyek minden jol jott ki kiveve a sperma koncentraciot.az be van keretezve es ugy irja hogy ml/mil 0.1 es <15 . Ez mit jelent? Nagy baj?

2017. márc. 30. 13:18
 1/5 anonim válasza:
Nem nagy baj csak nagyobb adag kell neked a teherbeeséshez gyakorlatilag
2017. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
dehogynem baj. Ha jól értem, a sperma koncentrációja 0,1 millió egy ml-ben. Hát ez igen csak kevés. Ezzel nem lehet spontán teherbeesni. Sajnos. Legalább 20 millió kell egy ml-ben legyen, ahhoz, hogy spontán teherbe tudjon esni egy nő. De inkább több kell, hogy legyen. Nekünk 4 millió és nem sikerült majdnem 2 éve már. Pedig szedte férjem a profertilt, de semmivel nem lett több neki, 3 havi adag után. Lombik lesz következő ciklusban.
2017. ápr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom
2017. ápr. 5. 17:32
 4/5 anonim ***** válasza:

De 4 millióval is teherbe lehet esni. Én írtam azt hogy nem lehet. Jelentem: lombik előtti ciklusban mégis összejött.


Ne add fel egy sperma is elég lehet. Viszont nagyon kell időzíteni. Hőgörbe+ovuteszt+ előtte minimum 2 nap kihagyás.

2017. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Plusz segíthetsz a fiúknak preseed-el vagy conceive plus-szal.
2017. ápr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!