Aspirin protect segíti a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Kizárólag pozitív tapasztalatokra vagyok kíváncsi,

2017. ápr. 25. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Semmilyen hatással nincs a teherbeesésre, hiszen az aszpirin protect az = acetilszalicilsav. Vérlemezkék összetapadását gátolja meg, így megelőzbe a vérrög kiaalkulását, azaz a szívinfarktust és a többit.
2017. ápr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

Az Aspirin Protect tabletta az alábbi szív-érrendszeri kórképek esetén alkalmazható:

- heveny szívizomelhalás (miokardiális infarktus) esetén,

- egy újabb szívinfarktus kialakulásának megelőzésére,

- átmeneti agyi keringési zavar (ún. TIA - tranzitórikus iszkémiás attack) és az agyi keringészavar következtében kialakuló szövetelhalás (agyi infarktus) megelőzésére,

- a szívizom csökkent vérellátása miatt fellépő mellkasi fájdalom (stabil és instabil angina pektórisz) esetén,

- érsebészeti beavatkozások (pl. koszorúér-tágítás vagy koszorúér-műtét) után.

Az aspirin protect-nek semmi köze a teherbeeséshez!!!

2017. ápr. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség megtartásában lehet szerepe az aszpirinnek amely megelőzi a terhességi magas vérnyomást és annak szövődményeit.

Kutatók feltételezik, hogy Anna brit királyné akinek 17 terhességéből 12 vetéléssel végződött, ha létezett volna abban az időben aszpirin, sikerült volna kihordania egy egészséges trónörököst.

Teherbeesés előtt inkább a dupla adag folsavat javasolnám.

2017. ápr. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A folsav segiti. Az aszpirin teljesen masra hat.
2017. ápr. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A teherbeesést nem segíti.Nekem van már egy kisfiam, aki koraszülött lett hellp szindróma miatt.Most tervezzük a tesót és aspirin protectet kell szednem a hellp szindróma megelőzése miatt.Illetve nekem inofolic-ot ajánlott az orvos, ami segiti a teherbeesést.
2017. ápr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... Én normál Aspirint szedtem pár napig torokfájásra, kb. amikor megtermékenyülhetett a petesejt, és missed ab lett a vége. Van esély rá, hogy a gyógyszer miatt.
2017. ápr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, folsavat már szedek, úgy olvastam hogy már most még lombiknál is alkalmazzák, csak van benne valami.... Gondoltam arra hogy lehet hogy megtermékenyülök de lehet hogy nem marad meg nem tudom csak tippelgetek ezért gondoltam erre hogy kipróbálnám
2017. ápr. 27. 13:03
 8/9 anonim válasza:
100%
Szia, én más gyógyszerekkel együtt szedtem /szedem, nekünk az orvosunk azt mondta hogy javítja a méhnyálkahártya vérellátását ami hozzájárul a sikeres teherbeesésnek és a terhesség megtartásának. Mai napig is szedem, most kezdtem a 2. trimesztert.
2017. ápr. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm válaszod!! Jó ezt olvasni, jó egészséget kívánok
2017. ápr. 28. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!