Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Van már 3 kislámyom. De szeretnénk még egy gyermeket. Az első 7.hónapban jött össze,a második a 9. hónapban. Aztán volt egy 2 év múlva jött csak össze,de sajnos,elvetéltem,amit műtéttel fejeztek be 11 hetesen. Aztán valahogy éreztem,hogy most kell együtt lenni a párommal,hogy baba legyen,abból az egy alkalomból össze is jött a harmadik kislányunk. Viszont most, kicsit több,mint 2 éve nem sikerül. Vagyis,pont ez a probléma,hogy sikerül,de a beágyazódás környékén nem stimmel valami. 2-3-4 havonta sikerül teherbe esnem. Ovutesztelek is,akkor vagyunk együtt. Onnan tudom,hogy sikerül,hogy 7-8-9 dpo-n már tesztelek,és halvány pozitív a teszttem,akkor tájt kb 3-4 napig,de nem igazán erősödik csak nagyon nagyon minimálisat,másnap meg már negatív. Ilyenkor van,hogy megjön,de van,hogy késik is emiatt a mensim. Amikor késett,akkor voltam dokinál és mondtam,halvány volt a teszttem,petezsákot is látott,mér nem egyszer. Szóval nem csak beképzelem,hogy pozi a teszt. Már 3 orvosnál is voltam,de egyik sem akar semmit csinálni,mert,hogy már van 3,majd összejön ez is. Meg jön,ha jönni akar,ezt mondják. :( Mit tudok tenni,hogy a beágyazódást segítsem?? Vagy mi lehet az oka,hogy nem tud beágyazódni?? Hormonok rendben vannak.
2017. máj. 1. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megsérteni de 3 doki nem tudott segiteni szerinted itt kifog???
2017. máj. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Beágyazódás körül kezd fájni a hasam,abban a hónapban,amikor valami elkezdődött,és mensi 3-dik napjáig nagyon görcsölök,iszonyatosan meg is van,hatalmas darabokkal,az utolsó napokban,mikor múlik el,akkor meg sötét kezd lenni,de annyira,hogy szó szerint, korom fekete jön,de akkor már csak kevesebb. Premens-t szedek,azóta jobban rendeződött a ciklusom. Meg Inofolic-ot ittam. Az sem segített.
2017. máj. 1. 23:51
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem sértesz meg. De 3 doki nem is akart segíteni,mert van 3 már és minek nekem még... Ez a beszólás. Meg,hogy a többi is rendesen sikerült ez is fog. :( Ötletem nincsen már,hogy mi lehet a gond?
2017. máj. 1. 23:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézesd meg a hormonsorodat 3. és 21. napon, lehet, hogy progeszteronhiány okozza a problémát.


Ha a doki nem foglalkozik veled, akkor menj el magánlaborba, ott leveszik neked szó nélkül, de ez fizetős.


És a helyedben én megnézetném a pajzsmirigyet is, illetve ezek mellett egy 3 pontos terheléses vércukorvizsgálatot, nincs-e IR-ed. Attól, hogy van 3 gyerekd, még változik a szervezeted, és kialakulhatott időközben valamilyen gond, IR, hormonprobléma...stb.


Ha megvannak ezek a tesztek, és minden oké, akkor valóban csak türelem. Ha van vmi gond, akkor legalább az orvos is fog veled foglalkozni.


Nekünk az első sem jön össze már 2 éve, és sajnos annyira nem érdekelte őket, főleg az elején, meg hajtogatták, hogy türelem, meg majd sikerül, nincs semmi probléma, jön, amikor kell...stb. hogy magán úton intéztem sokmindent, és elmentem magán meddőségi nőgyógyászhoz, aki végre komolyan is vett. És a PCT tesztünk pozitív is lett, plusz a hashimoto is kiderült laza 2 év siker dolgot.

2017. máj. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*laza 2 év sikertelenség után
2017. máj. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,hogy ennyit írtál nekem!! ;) Hogy mégis,merre érdemes elkezdeni vizsgálódni. Most már eléggé kétségbeesett vagyok a sok halvány pozitív teszt után. Hogy valami,mindig csak elkezdődik,de nem sikerül neki megtapadni,beágyazódni.
2017. máj. 2. 17:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!