Verzessel es barnázassal mentem ugyeletre, de doki nem látta egyik nyomát sem, ez h lehet?

Figyelt kérdés

Hisz azóta is kicsit barnázok.. a doki szerint hazudok meg szerinte normalis h 5 hetesen semmit se látott es 14mmes a nyalkahartyam!

Talaltam hasonlo kerdest ami lehet , hogy mai de nem találom benne a kerdesemre a választ. Arra találtam h a felpuhult méh az jó!


2017. máj. 2. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hazudsz? Miért hazudnál? Érdekes egy orvos. Én elmennék egy másikhoz. Persze tudom, az ügyeleten nem lehet válogatni, de jó lenne, ha látna egy normális orvos, akibe empátia is szorult.
2017. máj. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy így fogalmazott???? Felritkulást lát, nem? V
2017. máj. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mire erted h biztos igy fogalmazott-e?
2017. máj. 2. 17:39
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen 5.5 mmes felritkulast latott! De az 5 + nál eleg gyatra nem?:/

A mehem puha es ludtojas nagysagú kb

2017. máj. 2. 17:40
 5/8 A kérdező kommentje:
Holnap kora reggel megyek a magánorvosomhoz ma csak a verzes miatt mentunk ugyeletre. Egy ismerosom szerint a legbunkobbat fogtam ki.. es ugy jartam mint o..olyan durvan vizsgalt meg h alig tudok ulni. A vegbelem is belefájdult.
2017. máj. 2. 17:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is egy ilyen mocsok orvost fogtam ki az ügyeleten. Vérzéssel mentünk, sírva jöttünk. 5+6 napos terhes voltam menszi szerint, papírra az írta, hogy cisztám van és beképzelem a pozitív tesztet. Azóta 2,5 éves a kis cisztám.
2017. máj. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Es uh-n nem latott semmit 5+6nál vagy megsem nezte ? Elmentel masik orvoshoz? Mi is sírdogaltunk. De aztan belegondoltam h kb 1 perc alatt pár mmes vmit neheu lehet megtalálni. De nemtudom.:(

Neked vegul mikor láttak valamit? Koszonöm!!!!

2017. máj. 2. 21:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Hüvelyi ultrahanggal is megnézett és hasival is. Másik orvoshoz sajnos nem tudtam menni, mert ez karácsony előtt volt pár nappal. A magándokihoz csak január 3-ra kaptunk időpontot. Úgyhogy gyönyörűen teltek az ünnepek. De akkor már volt szívhang is.
2017. máj. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!