Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tudtok mondani jó endo dokit...

Tudtok mondani jó endo dokit Vas megye környékén? Vagy ha Pest, akkor melyik dokit mondjátok jónak? Lehet magán is! Nektek segített az orvos? Vetélés után már 1,5 éve nem jön a baba, s az okát szeretném kideríteni.

Figyelt kérdés

2017. jún. 6. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Nekem segitett, igen. Vetélés után másfél évvel kerestem fel, ezt követően a 3.hónapban megfogant gyógyszeres rásegítéssel. Orvost sajnos nem tudok Szombathelyen v. Pesten, én Tatabányára mentem.
2017. jún. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Zalaegerszegen dr Sohár Gábor. Én három évig nem estem teherbe, több nőgyógyászt felkerestem, ebből kifolyólag több, ilyen esetben szokásos vizsgálat megvolt. Mindenhol azt mondták, rendben vagyunk, csak nem a megfelelő időpontban vagyunk együtt, így a következő lépés az inszemináció. Na már most nem vagyok hülye, pontosan tudtam mikor "kell" együtt lennünk, ovulációs teszt, hőnérőzés minden volt. Aztán végső elkeseredésemben felkerestem az említett orvost. Vittem a korábbi leleteket, azok alapján kért bizonyos hormonlabort, amit az addigi éveiben nem nézett egyik nőgyógyász sem (!!!!felháborító egyébként, és nem is értette a doki, hogy ennyi ideje tartó sikertelenség miatt azokat nem nézték! ...)

Ott volt a hiba, kaptam pótlást, és rá három hónapra pozitívat teszteltem :)

2017. jún. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Kedves utolsó válaszoló nagyon gratulálok a babához,s mivel Zalaegerszeg nincs messze, így el fogok oda menni, mert már eléggé el vagyok keseredve. A 2. inszeminációnk sem sikerült,így már csak arra tudok gondolni, hogy valamit nem vettek észre. Már néha kezdem elveszteni a reményt.
2017. jún. 7. 09:51
 4/8 A kérdező kommentje:
S kedves utolsó válaszoló! Ha szabad megkérdeznem, nálad milyen eredmények nem voltak rendben? Ugye inszem előtt is nálunk is megvoltak a szokásos vizsgálatok, s szerintük rendben vagyunk. De ezt nem tudom elhinni, hiszen akkor miért nem sikerül? Köszönöm a válaszod előre is!
2017. jún. 7. 09:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is az említett dokihoz járok. Míg a nőgyógyász nem foglalkozott a magas prolaktinszintemmel, csak felírta a gyógyszert,mondván nem kell a legrosszabbra gondolni, ez a doki nem hagyta annyiban a dolgot, MR vizsgálatot kért, ahol kiderült hogy microadenomám van. Sajnos terhes azóta se lettem,de legalább tudom hogy milyen betegségem van.
2017. jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Köszönöm a válaszod! Sajnálom, ami Veled van de azért ne add fel! Bejelentkeztem Sohár úrhoz én is. Nagyon bízom, hogy tud segíteni. Már egyszer voltam terhes, így remélem, hogy nem olyan nagy a baj, hogy az ő általa javasolt kezelés ne tudna segíteni.

2017. jún. 24. 08:48
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Neked mennyi volt a prolaktin szinted?

2017. jún. 24. 10:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia4 utolsó vagyok. Elősször 990 volt, aztán rá két hétre 1400, akkor kaptam bromocriptint napi kettőt, ami levitte 9-re (nem elírás, 9!!) Azóta lecsökkentettük napi egy szemre, de úgy látszik ez kevés, mert visszament 620-ra. Most másfél szemet szedek, csütörtökön megyek vérvételre. A referencia tartomány pedig 120-500, tehát eközött kellene lennie.
2017. júl. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!