Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Fogamzásgátló szedésének...

Fogamzásgátló szedésének lombiknál mi a menete?

Figyelt kérdés
2017. jún. 8. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem lombik előtti ciklusban kellett szednem. Aztán amikor mondta a doki, hogy hagyjam abba, akkor leálltam vele, megjött a vérzés és abban a ciklusban indult a stimuláció.
2017. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok bocsi hogy idepofátlankodok, de akkor ezekszerint a fogigátló segíthet teherbeesni??? Igaz én nem lombikkal csatolva kérdezem, egyszer tettem ki egy kérdést hogy könnyebbe teherbeesni 1havi fogigátló után és lehurrogtak.... Egyébként nem próbáltam, és még nem is szántam rá. Magam csak ezt tanácsolta nekem egy ismerős, akkor van benne valami?????
2017. jún. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2es vagyok, 1es ha megkérdezhetem sikeres volt az a hónap?
2017. jún. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok lombikom volt, és mindegyiknél kellett előtte fogamzásgátlót szednem. Ezzel lenyugtatták a petefészkeket és a stimunál meg felturbózták.
2017. jún. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!