Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Negatív a tesztem megint, de...

Negatív a tesztem megint, de miért?

Figyelt kérdés
Policisztás petefészkem van.inofem port iszok rá mert sokáig nem volt menstruációm.de mióta iszom rendbe is jött.azt mondta a doki hogy mehet a baba projekt, de ha nem jön össze szeptemberig akkor laporoszkópiát fog csinálni rajtam.de most már 11 napja késik a bajom fájnak a melleim görcsöl a hasam alja de mégis negatív a tesztem :( ilyenkor mi van? lehet hogy végre összejött a baba csak még nem mutatja a teszt?
2017. jún. 26. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:

pcos esetén lehet, hogy nem középidőben volt ovud, ezt sok helyen olvasom.


viszont az is lehet sajnos, hogy megint felborultak a hormonjaid.

hármas kezelést mióta tartod?

2017. jún. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a második doboz fogyott el most 60 tasak van benne és kettőt kellett meginnom minden nap.nem érem el a nőgyógyászom hogy el tudjak menni hozzá hogy mondjon valamit.
2017. jún. 26. 12:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dietazol? Sportolási? Hármas kezelés nélkül ezek a csodaszerek semmit se érnek. Terheléses inzulin vizsgálatod volt? Endokrinológusnál voltál? Először az inzulinod kell rendbe tenni, addig nem kell semmilyen műtét.
2017. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

én is iszok inofolic-ot, mert én is ir gyanús voltam egy ideig, de kiderült, hogy nem vagyok az. szóval nekem nincs sem ir sem pcos, és már másfél éve iszok inofolic-ot.

A nőgyógyász mondta, hogy ne hagyjam abba, viszont mellé sportolni is kell, plusz egészségesen étkezni. És ezt nekem mondta, aki nem ir-es és nem pcos.


Ha te az vagy, akkor ezt szorozd be. hármas kezelés nélkül sajnos még a lomvikok sem szoktak sikerülni a pcos ir-es nőknek. Mert hiába ültetik be az akár 5 napos embriókat, nem maradnak meg, mert a hormonok nem jók.


Neked a következőkre van szőkséged, és nem műtétre:


min. 3. pontos terheléses vérvétel

3. napi és 21. napi hormonsor

pajzsmirigy kivizsgálása


endokrinológus megmondja, milyen gyógyszer kell és mennyi

+ nagyon komolyan vett diéta és sport!


plusz ha már itt tartunk, akkor én a petevezeték átjárhatóságit is megcsináltatnám + a pct tesztet.


sajnos amíg ezek nincsenek meg, csak ablakon kidobott pénz inofolic-ot inni.


Ja, és reggel-este kell inni, az én meddőségi orvosom azt mondta, ha vki csak reggel issza, annak nem lesz hatása, hiába van ráírva.

2017. jún. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
endokrinológusnál nem voltam, inzulin vizsgálatot csináltak és diétáznom is kell igen, és sportolok is itthon kicsit.
2017. jún. 26. 13:04
 6/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat mindenkinek!!!de akkor sem értem miért fájnak a melleim ennyire hason nem is tudok aludni, és ezek a görcsök...már kikészítenek.dolgozni is alig tudok :(
2017. jún. 26. 13:19
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem akkor volt ez, amikor lett egy nagy cisztám.
2017. jún. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
4-re kaptam időpontot nőgyógyászhoz aztán megmondja hogy mi van.mi a párommal annak örülnénk ha baba lenne, de lehet hogy tényleg csak a cisztákkal van valami megint :(
2017. jún. 26. 13:59
 9/10 anonim ***** válasza:
figyelj nekunk sem 3 evig nem jott a baba , hormon problemaim is voltak cisztak is voltak , vegen azt mondtak , fogynom kell , higyjem el maskepp fog mukodni a szervezet !! semmivel nem tudtam fogyni , nem tudtam tartani , de a vegen valaki ajanlotta nekem a REG-ENORT meregtelenito ital 100 % egeszseges , es majdnem 2 honapig azt ittam , megvan mit kell enni melle , es lefogytam , es ahogy elkezdtem inni , osszejott a baba ! ! probald ki te is egy ilyen meregtelenitest , de semmi edesseget nem szabad enni semmit , olvass utanna !
2017. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.igyekszem mindent megtenni azért hogy sikeres legyen a projekt! :)
2017. jún. 27. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!