Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van, akinek úgy csináltak...

Van, akinek úgy csináltak inszeminációt, hogy rengeteg érett tüszője volt?

Figyelt kérdés
Nekem mindkét oldalt több mint 10 érett tüszőm lett. Én azt gondoltam, hogy nem lesz inszem (tájékoztatóban is az szerepel hogy háromnál több tüsző esetén nincs) a doki viszont azt mondta, hogy nincs akadálya. Amikor kérdeztem, hogy mi van, ha sok termékenyül meg, akkor azt mondta, hogy ő csodálkozik, ha egy meg fog. De ha mégis több lenne, akkor majd redukáljuk, el tudnak venni párat, nem gond. Hát nem tudom. Én ezt nem szeretném. Nekem ez olyan lenne mint egy abortusz. Tanácstalanok vagyunk. Férjem szerint vágjunk bele, ő örülne az ikreknek (persze nem hatos ikreknek). Hétfőn lesz az inszeminacio, akkor lesz a saját orvosom (ma helyettes volt). Szerintetek lehet még inszeminacio előtt átbeszélni ezt a kérdést? Mert ha ő úgy látja, hogy van esély egy többes ikerterhességnek, akkor inkább ezt a hónapot veszni hagynánk.
2017. júl. 21. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

bocsi, de mégis mit szedtél, hogy ennyi lett? Mindegyik érett lett méret alapján?

Csak mert voltak itt már olyan kérdések, hogy jujj de jó, volt x tüszője, aztán kiderült hogy a legnagyobb 13 mm volt.


Én egyébként megcsináltatnám, viszont a 2es ikrekre igen jó így az esély.


Amúgy téged szerintem túlstimulált a doki.

2017. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem hárommal is alig akarta megcsinálni a dokim.
2017. júl. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem a 13 mm-es a legkisebb. De amiket megszamolt, azok mind 17-19-21 mm-esek. Fostimont kaptam. Azt nem mondta ki, hogy túl lettem stimulalva, de szépen körbe írta és tudtam is, ahogy megláttam az uh képet. Egy hétig napi egy fostimont kaptam, attól nem lett semmi. Majd 3 napig napi kettőt, akkor már elindult 4. Aztán még 5 napig napi kettőt és ez lett belőle.
2017. júl. 21. 15:30
 4/11 anonim ***** válasza:

juj, hát akkor téged tényleg túlstimuláltak.

Én a helyedben akkor végeztetném el az inszemet, ha nem gond a többes terhesség. ebből lehetne 3-as is, szerintem a többi azért nem valószínű lombiknál sem.


Én vállalnám, bár a túlstimu miatt figyeld szerintem magad, mert van, aki a kórházban köt ki. :(


Azért minden esetre drukkolok, majd írd meg, mi volt.

2017. júl. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egy kettes iker még hagyján. De egy redukciot nem tudnék végigcsinálni. Mondjuk én abban sem vagyok biztos, hogy még fognak repedni. Tanácstalan volt a repesztovel kapcsolatban is, hogy mennyit adjon. Először kötött akart felirni, végül egy lett.
2017. júl. 21. 15:38
 6/11 anonim ***** válasza:

nekem most 3 tüszőm volt, és 2 repesztő kellett, hogy megrepedjenek!

Pedig stimu nélkül szépen megreped mindig 14. napon a tüszőm, most a closti miatt úgy volt, hogy beadott a doki egy repesztőt pénteken, akkor még csak 1 nagy tüsző volt, aztán nem megrepedt, hanem egy 32. is hozzá nőtt vasárnapra. Vasárnap megkaptam a 2. szurit, kedden volt az inszem, és akkor már 3 tüsző lett :D A kicsi is belehúzott az utolsó pillanatban, és kedden végül mind3 megrepedt.

Szerencsére nem fájt, pedig már lelkileg készültem a fájdalomra, hogy jaj, majd mi lesz.


Szóval szerintem az első szuri után érdemes figyelni, hogy reped-e, és ha nem, akkor kérni a 2. szurit is, tőlem kérdezte a doki, hogy várjunk-e, vagy kérek inkább még 1 szurit, mondtam, hogy nem kéne csak úgy várni szuri nélkül, mert féltem nagyon, hogy ciszta lesz a végén.

2017. júl. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem az első inszemnél 6 tüsző lett mind 20 mm körüli a másodiknál 4 tüsző lett,de sajnos egyik sem sikerült,jövőre megyünk lombikra.

Én azt mondom vállald be azt azért nem hiszem h 5-6 megtermékenyülne.

2017. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát hétfőn még beszélek a dokival mindenképpen. Először úgyis megnézik hogy a repesztő hasznalt-e. Azt is tudom, hogy valószínűleg mindben nincs is petesejt és kicsi az esélye, hogy 5-6 megtermékenyüljön. Csak nekünk már van egy lányunk, aki szintén lehetetlen, hogy sikerüljön baba (természetes úton fogant). Azóta óvatosabbak vagyunk a kicsi az esélye dolgokkal. És kockáztatni nem akarok egy esetleges redukciot. Jaj nem egyszerűek ezek a dolgok!
2017. júl. 21. 16:30
 9/11 picihasim ***** válasza:
Mi lett a vége
2020. febr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta a dokim, hogy csináljuk meg, mert 2 olyan tüsző van, ami jó ütemben nőtt, azokban lehet petesejt. A többi túl gyorsan, így azok üres ciszták. Hallgattunk rá. Hármas ikrek lettek, 3 petejuek, így tuti hogy legalább 2 tüszőben volt petesejt... A doki foggal körömmel harcolt, hogy redukáltassunk, de nem vitt rá minket a lélek. Végül gondtalan terhességből 2 kg fölötti súllyal születtek 36.hétre, de egyikük súlyos beteg.
2020. febr. 17. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!