Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ezek az inzulinrezisztencia...

Ezek az inzulinrezisztencia értékek utalhatnak problémára teherbeesésnél?

Figyelt kérdés

Éhgyomri glükóz: 5

60 perce glükóz: 5,7

120 perces glükóz: 4,5

Éhgyomri inzulin: 8,4

120 perces inzulin: 61,5

60 perces inzulin: 40,5

HOMA index: 1,87


Referencia értékek alapján rendben van a lelet, viszont attól kicsit tartok, hogy az emelkedés vagy csökkenés mértékével baj van.

Bár mondjuk ha nem jók az adatok, legalább tudom hol lehet a hiba.


2017. aug. 2. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem igazán jó értékek

Cukrod beesik az éhgyomri alá

Inzulin mind emelkedett.

Várnék a próbálkozással

Ez az első eredményeid??

Igazolva van az ir?

Tartod a 3-as kezelést?

2017. aug. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez az első vizsgálat volt, igazából a dokim nem is mondta eddig, hogy csináljunk IR vizsgálatot csak már egyre több embertől hallottam, hogy neki volt ilyen is.

Gondoltam nem árt és ezt is meg kellene csináltatni mégha a doki eddig nem is mondta eddig, hogy kell.

2017. aug. 2. 10:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

magas a 0 perces inzulin, és ahogy 1-es is mondta, az nagyon nem jó, hogy a 120 perces glükóz beesik a 0 perces alá :(


Szerintem ez még nem vészes, enyhe IR, lehet, hogy gyógyszer nélkül, csak diétával és sporttal javulni fog.


Nőgyógyász látott pcos-ra utaló cisztákat?

Endokrinológushoz mindenképpen jelentkezz be, addig is kezdj el mozogni, diétázni.

2017. aug. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmi ciszta, eddig az összes nőgyógyászati vizsgálat negatív lett. Soha nem találtak semmit.
2017. aug. 2. 13:39
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor valószínűleg diéta+sport elegendő.
2017. aug. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!