Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Meddőségi kivizsgálásnál mit...

Meddőségi kivizsgálásnál mit mondott Nektek a doki, hogy milyen prolaktin érték ideális a babához?

Figyelt kérdés
Nekem érték határon belül van de a felső tartomámyban. Dokim szabin van.
2017. aug. 7. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ideális értéket konkrétan nem mondott. FElső határon volt, szedtem napi fél bromocriptint (vagy valami hasonló nevű gyógyszert). Intézetet váltottam, ott mondta az orvos, hogy hagyjam abba, mert az új hormonképhez gyógyszer nélküli természetes értékekre van szüksége. Azóta is rendben van a prolaktin szintem.
2017. aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meddig szedted a napi fél bromót?Neked mennyi a normál prolaktin szint? Köszi a választ.
2017. aug. 7. 16:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Körülbelül fél évet szedtem, de volt olyan nap, ami kimaradt. Ráadásául az összes negatív mellékhatást produkáltam.


Az új helyen nem mondtak értéket, csak annyit, hogy felesleges szedni a továbbiakban, mert jók az értékek. Illetve még azt beszéltük azt mondta az új orvos, hogy amennyiben nagyon stresszes időszakban nézték (nekem akkor volt), az is megemelheti az értéket és érdemes ismételni.


Szóval én 2015 március óta nem szedem, azóta többször is nézték, nem volt magas az érték.

2017. aug. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mondanátok értékeket hogy nektek.mennyi volt ?
2017. aug. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!