Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok! Van még esély,...

Lombikosok! Van még esély, hogy a 2. napon osztódni kezdenek a megtermékenyített petesejtek?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam punkción. Ma reggelre még nem indultak osztódásnak. Van esély,hogy holnapra elindul? És egyáltalán lehet még belőle egészséges baba? Járt már valaki így?
2017. aug. 10. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van még esély! Nálam az első napon 3, a 2. napon 4 petesejt indult osztódásnak a lombikban. 2-t ültettek vissza a méhembe, az egyik maradt meg. Jelenleg itt ugrál mellettem a kisfiam. Szóval ne add fel! Drukkolok neked!
2017. aug. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok!
2017. aug. 10. 14:31
 3/9 A kérdező kommentje:
És köszönöm!
2017. aug. 10. 14:32
 4/9 A kérdező kommentje:

Második napra sem kezdtek osztódni 😞

Három kezelésem alatt egyik megtermékenyített petesejtem sem indult osztódásnak. Genetikai vizsgálatra megyünk. Jobbat nem tudok. Nagyon el vagyunk keseredve.

2017. aug. 11. 10:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom (első vagyok, most kerestem rád)! Ne adjátok fel, drukkolok nektek!
2017. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nincs még eredménye a citogenetikai vizsgálatnak.
2017. szept. 4. 04:19
 7/9 igági válasza:
Megkérdezhetem hogy milyen vizsgálatokat kellett megcsinálni a sikertelen osztódás miatt?
2019. máj. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Spermium fragmentációs vizsgálatot csináltattunk az Istenhegyi klinikán. De nem adott választ a kérdéseinkre. Igazából most sem tudjuk, hogy hogyan tovább...
2019. júl. 27. 11:25
 9/9 igági válasza:

05.08-án még nekem is kérdés és dilemma volt az egész. Tényleg létezik, hogy a megtermékenyítés után nem az első napon, hanem csak a masodikon indul el az osztodás, sőt, a harmadik napon behozta a lemaradást, azaz 1,5 nap alatt értük el azt a szintet amit normális esetben 3 nap alatt.

A 3 napon visszakaptam egy petesejtet és még a pocakomban tovább is osztodott úgy észhez tért a kis csibész, így két kis pöttöm növekszik a pocakomban.

Így utólag már én is azt mondom nem szabad feladni és hinni kell (tudom nagyon nehéz, azokban a napokban a síráson kívül én sem tettem mást)

Remélem a mi kis történetünk másnak is erőt ad!

2019. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!