Mit gondoltok ezekről az értékekről?

Figyelt kérdés

Ciklus 4. napján vett vérből ezeket kaptam:


FSH 5,9 IU/L (ref.: 2,5-10,2)

LH 6,1 IU/L (ref.: 1,9-12,5)

Prolaktin 202,0 mIU/l (ref.: 59-619)

Ösztradiol 117,5 pmol/l (ref.: 71,6-529,2)


IR-es vagyok, de már majdnem gyógyult. PCOS gyanú fennállt, de ugye így nem lehet? (Tesztoszteronom 21. napon 1,49 volt)


21. napon a progim még kicsit alacsony volt, 22, dokim szerint az már jelez ovut, de azért tornázzuk még feljebb.


Ti láttok ebben valamit, ami aggodalomra adhat okot?


2017. szept. 16. 08:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem jók az értékek, nekem a progeszteronnál 60-nál mondta a doki, hogy na most már jó (én is produkáltam 20-as értékeket), de így is mikor teherbe estem a biztonság kedvéért a pozitív teszttől napi 2x2 utrogestant kellett használni.

13. hétben vagyok, most építem le, eddig szerencsére problémamentes a terhességem, pedig IR, pajzsmirigy alulműködés, magas prolaktin szint, méhsövény (műtötték) és egyik oldalt el van záródva a petevezetékem.

2017. szept. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Gratulálok neked :)


Progim sajnos volt alacsonyabb is, 14, szóval a 22 már jelentős javulás, de tudom, hogy nem elég :( 1 hónap múlva megyek dokihoz, addig lesz még egy 21. napi eredményem, ha akkor se jó a progi, kérhetek tőle rá gyógyszert? Ha mondjuk magától nem mondja, nem gáz ha rákérdezek? :D

2017. szept. 16. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!