Ez csak peteérési, majd tüszőrepedési fájdalom lenne?

Figyelt kérdés
9 hónapja próbálkozunk babával. Az utóbbi 2-3 ciklus során, főleg középidőben nagyon sokat fáj a hasam, hol egyik, hol másik petefészkem fáj, szurkál, belenyilal. A derekam időnként majd' leszakad és úgy felpuffadok, hogy úgy érzem háromszor akkora a méhem. Sokszor megijedek, hogy megjön, mert annyira olyan érzés. Nagyjából 1,5 hétig tart. Ez normális, más is érez ennyire intenzív fájdalmakat?
2017. okt. 8. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez volt cisztánál is es ovulációnál is.

Utoljara is fajt a peteeres meg még utána vagy 6 napig

Sztem menj el egyszer kozepidoben dokihoz h megnézzen. Gyanus h ovulaciot erzed :) de 9honap utan sztem mar nem hulyeseg egy sima uhra elmenni!:) drukkolok

17+1hkm

2017. okt. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Havonta járok dokihoz, de ezekre a fájdalmakra sosem mond semmit. Az elején rendszeresen vizsgált gyulladásra, de mincs, így már nem téma. Csak néha annyira ijesztő, egészen erős fájdalmak is szoktak lenni, amikor kétszer is átgondolom, hogy felálljak vagy leüljek-e.
2017. okt. 8. 12:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Na akkor a peteerest nezed. A folyadék "nyom" ami repedés után marad hátra :)1#
2017. okt. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hidd el normalis. Nekem is neha fájt. Mondom utjara is. De ugy h ulni is nehez volt. Mert mintha vmi nagy gombócra ültem volna rá
2017. okt. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a cisztákat éreztem így. A fájdalom fájdalom, szerintem próbálj egy másik orvost is megkérdezni.
2017. okt. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!