Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Missed ab után fáj a hasam...

Missed ab után fáj a hasam mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Juniban volt missed abom 9hetesen mivel nemjött meg utána a mensim a nődokim irt fel norcolutot majd utána 3hónapig milligest fogigátlot(pcos és inzulinos vagyok)melette endoklinologus tanácsára iszom az inofololicot és szedem a merckformint.

A problémám az lenne h a norcolut után rendeden volt mensim a fogigátló 1honapja után kb 3napig véreztem és tisztasági betét is elég volt hozzá. Lassan végzek a 2.havival és nincs olyan óra hogy ne szúrna jobb oldalt a hasam alja valamint kb 2hete fáj a mellem mintha beütöttem volna. Nagyon megvagyok ijedve de a nődokimat nemtudom elérni.Szerintetek mitől van ez?



2017. okt. 11. 15:36
 1/1 kikicsajxi ***** válasza:
Szia nekem 4 elhalt babám volt. 1x velem is előfordult ilyen H missed a után ilyen panaszok voltak . Minél hamarabb menj vissza a kh-ba. Ugyanis nekem bennem áradt 1szövetdarab a műtét alatt és az miatt voltak problémák. Mivel ugye ilyen műtét nélkül az orvos vakon dolgozik "megesik" az ilyen. Jobbulást
2018. okt. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!