Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ciklus 18. dik napjan erős...

Ciklus 18. dik napjan erős bal oldali petefészek szurka, krémes folyassal, mi mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Clostilbegyt szedtem. Majd a 14-dik naptól progeszteront. Segitene valaki, akinek esetleg volt már ilyen, és babás lett? Tapasztalatokat Szívesen olvasnek.
2017. okt. 24. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Neztek ultrahangon?
2017. okt. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1#vagyok. Azért kérdeztem nekem ez ovulacionak tűnik inkabb. Másnak korai is lenne. Nekem a closty kesobbre tolta ah ovut. 28napos ciklusban 18-19.napra.. Abba is hagytam.
2017. okt. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyertelmuen peteerest jelent.

Billings modszerrol hallottal? Fogamzasgatlasra nem lehet hasznalni, mert veszelyes, de arra nagyon jo, hogy lasd mikor van peteeresed. Pont errol a fajdalomrol es nyakrol ir benne. Szerintem nezzetek utana, mert ha babat szeretnetek, akkor nagyon hasznos lehet.

2017. okt. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen babát szeretnénk, már 3 éve. De nem sikerül.
2017. okt. 25. 08:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha progit szedsz akkor nem valószínű aa peteérés mert meggátolja.

Megvolt gondolom az ovud ha szeded.

A ciklus második felében is lehet folyás, legalábbis nekem szokott lenni, most a második clostis kúrámban vagyok és most is illetve múlt hónapban is volt ilyenem. Az ovu után még egy hétig különböző folyás. Utána szárazság.

A haszurkára nem nagyon tudok mit mondani, mert az nem volt, csak most a 7-8 dpon.


Viszont ha nem repedt meg aa tüsződ, mert még ovu előtt kezdted a progit akkor az is feszíthet.

2017. okt. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Valójában nem tudom mi zajlik odabent, de az orvos azt mondta hogy a14.dik naptól kezdjem szedni. A 16-dik napon voltam uhn, és azt mondta a doki hogy a tüsző miatt feszít. Lehet olyan hogy a 14.dik napon megrepedjen, aztán még marad érett tüsző és az meg a 18.dik napon repedjen?
2017. okt. 25. 09:57
 7/7 anonim válasza:
Igen lehet. En is clostis honspba vagyok. 2 db tuszom volt egy 17mm es egy 14 mm a 8. Ciklusnapon. Kiszamolta a doki hogy mikor kellene megrepedni .
2017. okt. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!