Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Beültetés után 5ik napon...

Jessica. kérdése:

Beültetés után 5ik napon vagyok negatív teszt van meg remény?

Figyelt kérdés
10.16-án volt a p. leszívás 10.21-én volt a beültetés én úgy gondolom hogy 6 napos embriót kaptam vissza akkor ma 10 napos vagyok. Ma teszteltem és negatív. 🙁 Kérdésem az lenne hogy ilyenkor még korai vagy meg kell várni a 15 napot mert 30-án kell mennem hcg-re most már félek Még annyi hogy vannak tüneteim kis alhasi görcs enyhe nyilalás szédülés Ezek lehetnek terhességi tünetek annak ellenére hogy negatív lett a teszt. Várom a válaszokat előre is köszönöm.
2017. okt. 25. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom korai még
2017. okt. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2017. okt. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Remélem hogy korai. Köszönöm a válaszokat első lombikom, 6 éve nem jött össze orvoshoz fordultunk most várjuk a hétfőt hogy pozitív hcg teszt legyen kicsit megnyugottam a válaszra reménykedem h jó lesz minden.
2017. okt. 25. 16:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták a 14. napon teszteljek, az 5. nap távol van ettől, lehet még be sem ágyazódott.
2017. okt. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazabol nekem nem momdtak h teszteljek csak idopontot adtak hcg re csak olyan izgatott voltam...de nagyon remenykedem h sikerulni fog nagyon ugy erzem
2017. okt. 26. 07:14
 6/7 anonim válasza:
Szerintem is várj vele 14 napot és ne stresszelj ezen, ne stresszeld magad! minden reggel mondd el hangosan: Terhes vagyok, babám lesz! Agykontroll. Ártani nem árthat a stressz viszont igen. Mindenképp írd meg majd, hogy sikerült-e , remélem igen! Sok sikert a babákhoz, remélem már a leendő anyukák táborában vagy:)
2017. okt. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Remélem úgy lesz mindenképp írni fogok hétfőn próbálok pozitívan hozza állni de nagyon nehéz tényleg akkor tudja meg az ember amikor már benne van és amugy egy babám lesz😊 köszi a biztatást
2017. okt. 28. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!