Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Iza123 kérdése:

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Együtt voltam a párommal menstruáció előtt 4 nappal. Késve de meg is jött, és a megszokottnál kevesebb folyás és kevesebb ideig tartott(6nap helyett 4). Ezt nem gondolnám problémának , inkább csak furcsa. De a ciklusom 25.napjában már utána olvastam 1-2 furcsa tünetnek amit észleltem magamon. Mint például: alhasi fájdalom,görcs,szúrás párnappal ezelőtt(mint mikor meg van),hangulat ingadozás.Magas test hőmérséklet(azt olvastam hogy ez is tünet,de lehet butaság)mellfájdalom, fáradtság,és a napokban párszor émelyegtem is.

Olyan lehetséges hogy menstruáció alatt lett volna a beágyazódás?



2017. okt. 25. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Terhesség nem valószínű. Mensi alatt nincs beágyazódás, mert nincs hova beágyazódnia a megtermékenyített petesejtnek. Leválik a méhnyálkahártya ilyenkor.
2017. okt. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez mind premens. tünetek amiket leírtál.Nem igen hiszem hogy terhes vagy.
2017. okt. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!