Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Alaptesthomerseklet megvaltoza...

Momoka 2002 kérdése:

Alaptesthomerseklet megvaltozasa. Masnak is valtozott veteles, eu kaparas utan a testhoje?

Figyelt kérdés
Azelott 35,8-36,2 korul volt.Kozben volt egy terhessegem ami kaparassal vegzodott.Azota 36,3 ala nem megy,osszefughet pajzsmiriggyel? Van koze egyaltalan a terhessegnek hozza?Mas is tapasztalt hasonlot Pcos es ir mellett?

2017. nov. 23. 06:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Ejha. Csoda h teherbe estél ilyen hővel ez szinte biztos h pajzsmirigy gond és amiatt is tortenhetett h vetéltél/műteni kellett. Mielott ujra teherbe esel nézesd meg, ha baj van kezeljék és ugy nincs veszély legközelebbi babánál. A másik h a vetéléssel borulnak a hormonok igy normális ha kusza lesz az első 1-2 ciklusod. Nekem spontán vetélés után 43 napra jott meg, nem volt peteeresem. Kovetkezoben mar volt mert teherbe estem.:)

Kitartas!!! Menj el hormonvizsgalatra. De fontos h ne most mert nem mutatna igazat csak átmenetit!

2017. nov. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Eddigi verveteleim:

TSH:1,8. T4:17,3. T3:4,5

TSH:1,2. T4:13,3. T3:4,2

TSH:2,5. T4:13. T3:4,5

TSH:0,91. T4:18,1.

Ezekre senki nem mondta hogy roszak. Kezelni kene?

2017. nov. 23. 16:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Es minden mas hormonod rendben van?

2,5 sok babához de nem feltétlen.

Fura h ilyen ingadozó de egyik se rossz ugy tudom.:)

2017. nov. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A 2,5 veteles utan volt lehet azert ilyen.
2017. nov. 23. 21:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet :)
2017. nov. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Valakinél teljesen normális ez a testhő, nekem is kb. 36.2 volt a cover line, és most is az, és minden probléma nélkül már van egy kisfiam, és tervezzük a következőt. 0,85ös TSHval estem teherbe, mondjuk én alulműködő vagyok, de akkor már jó ideje sikerült beállítani tiroxinnal az értéket. A te értékeid teljesen jók, a szabad T3 és T4 értéked is rendben van, sőt fontosabb, mint maga a TSH, ez azt jelenti, hogy hiába leng ki a TSHd (neked amúgy nem), a szervezet még kompenzál. A vetélésnek lehet más oka volt...sajnálom.
2017. nov. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,orulok,hogy a pajzsmirigyemmel nincs gond ezek szerint. A veteles a szivhang hianya es fejlodei rendellenesseg miatt volt a 10 hetben.
2017. nov. 28. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!