Kókuszlány kérdése:

Hány nap után jön meg a norcolutól a menszesz?

Figyelt kérdés
11.28-án kezdtem el szedni már végig szedtem de semmi csak kisebb szúró görcsök mintha meg akarna jönni de ezen kívül semmi.Pedig az 5 naptól kellene szednem a clostit .De így csak várat magára a bab projekt.Kíváncsi vagyok van e másnak is ilyen tapasztalata.

#menstruáció #babaprojekt #norcolut. closti
2017. dec. 9. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én 10 napig szedek napi 2-t, és az abbahagyás után szokott megjönni a 4. napon.

Ha megjön, akkor beszeded a clostit. Miért váratna magára a babaprojekt, nem értelek?

2017. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát amíg nem jön meg a ,mensi addig várat magára mert csak akkor tudom bevenni a a clostit. Pénteken vettem be az utolsót reggel mert én előtt való hét kedd este kezdtem el szedni.Akkor keddre vagyis 12.12.re meg kellene jönnie juhééé dejó lenne
2017. dec. 9. 17:47
 3/11 anonim ***** válasza:

Dehogy várat magára, nem ezen a 1-2 napon fog múlni. Amúgy írsz hogy miért szeded a norcolutot, clostit? Mióta szeded a norcolutot? A closti hatását követi e az orvosod uh-val?

Hasonló helyzetben vagyok, kíváncsi vagyok nálad hogy van.

2017. dec. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
az egész onnan indúlt hogy nincs ovulációm és nem volt rendben a mensim se .Ez laborral igazolva is lett.Alacsony a progeszteron szintem .Ezért a doki felírta nekem a norcoluot és ha megjönne a mensim akkor az 5. napon kéne bevennem a clostit a 9. napig. Először szedek ilyen készítményt . Nagyon bízom hogy segíteni fog .. igaz 7hónapja próbálkozunk
2017. dec. 9. 17:57
 5/11 anonim ***** válasza:

Követi ultrahanggal a doki a szedését?

Mert én még nem szedek ugyan clostit, de már felírta a doki. De követés nem lesz, és mindenkitől azt olvasom hogy ez nagy baj, gond lehet tőle, és én emiatt nem merem beszedni.

2017. dec. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
11.28-án este kezdtem el szedni aznap csak egyet vettem be és 12.08-án vettem be az utolsó szemet reggel.
2017. dec. 9. 18:01
 7/11 anonim ***** válasza:

Onnantól h abbahagytad max 7nap mulva megkell jonnie

Enis kaptam parszor clostis meg ciszták hónapokban

2-4 nap kellett mindig h megjojjon

2017. dec. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A closti szedésére gondoltam hogy követi e majd az orvos a szedését?
2017. dec. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
szerintem fogja követni mert mielőtt felírta akkor is megnézte uh-val valamint újra elkel majd mennem progeszteron mérésre. Köszönöm a válaszodat megnyugodtam már azt hittem én csinálok valamit rosszul, még barátcserjét is elkezdtem szedni remélem az nem baj
2017. dec. 9. 18:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia. Majdnem egy hét volt, mire megjött, már kezdtem kétségbe esni, hogy nem használ :)
2017. dec. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!