PCO-val mekkora az esélye?

Figyelt kérdés
Az orvos megállapította kb. egy éve, hogy pco-s vagyok. 7hónapja szedem a mercformint, és mellé a szelént (normoxil). A menstruációm normális, rendszeresen megjön mindig, és normális mennyiségű. Szerintetek ha próbálkozunk, akkor mekkora az esélye, hogy hamar összejön? Vagy számítsak arra, hogy évek? :(

2018. márc. 31. 09:37
 1/4 Manka68 ***** válasza:
Menj el terheléses vérvételre, és a cukor + inzulin eredményből kiderül mekkora az esélyed. A szabályos ciklus jó jel, de nem jelenti azt, hogy rendben vagy. A gyógyszer mellé diéta és rendszeres mozgás nagyon sokat számít.
2018. márc. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kevés. Nálam az volt, hogy szép szabályos ciklusaim voltak, volt peteérésem is, csak ugye a tüsző nem repedt meg, hanem ciszta lett belőle. Így ugye nem tudott kiszabadulni a petesejt, szóval semmi esélyem nem volt természetes úton teherbe esni. Inszeminációval sikerült, mivel ott kapt repesztő hormont. De minden eset más, van, akinek nem minden hónapban lesz belőle ciszta, nagy szerencsével összejöhet.
2018. márc. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 momoka 2002 ***** válasza:
Szia. Akkor tudod meg ha nekualltok. En nem akartam gyogyszert,hormonokat. Metet szedtem,dietaztam,kb. Fel evre ra 1. Terhesseg majd a veteles utan egy honap szunet majd ujra sikerult,de sajnos nem volt szivhan. De kb. 2 ev es 2 veteles utan belementem a segitsegbe. Kaptam peteeres serkentot es elso honapban osszejott. Persze pozitiv teszt utan mindjart progipotlas. Ma vagyok 9 hetes. Szoritok,kezdjetek el es kiderul.
2018. ápr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 momoka 2002 ***** válasza:
Meg annyi,hogy vezess hogorbet es figyeld a ciklusod az ovulaciod.
2018. ápr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!