Lehet beágyazódás?

Figyelt kérdés

25 naposak a ciklusaim.

Március 26-án jött meg.

Április 1-én és 8-án voltunk együtt a párommal.

Utóbbi napon erős alhasi fájdalmam volt, ahogyan gyakran, amikor peteérésem van.


Ma szintén alhasi enyhe görcsök “gyötörnek”.

Bár nem bal oldalt, hanem középtájon.


Szerintetek van esély arra, hogy ez beágyazódási fájdalom?


Tudom, ezer különböző oka lehet, csak hasonló tapasztalatokra lennék kíváncsi.


Köszönöm


2018. ápr. 12. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Akar.

Nekem a beagyazodas erzese utan 3 nappal halvany pozitiv lett a teszt

2018. ápr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egyébként van már egy kislányom, de rá nem számíttottunk, így nem is emlékszem semmiféle extra dologra.

Gyógyszert nem szedek és éppen ma beszéltük meg, hogy jöhet a kistesó projekt.

Szóval lehet, hogy csak hirtelen bemesélem magamnak, ezért kérdezősködöm :)

Köszönöm a válaszodat.

2018. ápr. 12. 14:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha 25 naposak a ciklusaid,akkor április 19-én (nem)kellene megjönnie,ha abból visszaszámolunk 14 napot,akkor kijön,hogy ápr.6-án volt peteérésed.HA valóban szabályos a ciklusod.

Így a elsejei együttlétből kétlem,hogy baba lenne és mivel a pete kb.1 napig termékenyíthető meg,így valószínűleg lecsúsztatok róla 8-án már.Persze,ha pár nappal később ovuláltál,akkor akár teherbe is eshettél 8-a körül.

Akkor,viszont a beágyazódás még csak a napokban kezdődhetett meg,mivel pár napba beletelik az is,hogy a méhig egyáltalán eljusson a megtermékenyített petesejt.A beágyazódás min.10 nap,de eltarthat akár 14 napig is,de sosem 4-5 nap.

Tehát 20-a körül már tesztelhetsz,de addig úgyis kiderül,hogy megjön-e.

Azért szurkolok!:)

2018. ápr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2018. ápr. 13. 04:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!