Picit szokatlan sikeres görbe. Példaként érdekelhet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mások példája nem

segít, de hátha vkinek ad némi pozitív löketet.


2. baba, pm alulműködés, sovány IR (enyhébb). 1. próbálkozós ciklus, együttlét ovuláció előtt 3 nappal. Mielőtt meg kellett volna jönnie elkaptam az influenzát és 39 fokos lázam volt (11-12 dpo), fel se merült bennem, hogy ha bármi összejön, meg is maradhat. 13 dpo-n meg is állapítottam, hogy már mensi előtti hőm van, rózsaszín folyásom is volt, egész nap görcsölgettem. Következő nap döbbentem rá, hogy még mindig nem jött meg és újra magasabb a hőm. Majd eszembe jutott, hogy nem bírtam ki pisilés nélkül az éjszakát... Másnap teszteltem, egyértelmű pozitív lett. Azóta már 12 hetes vagyok.


[link]

(az alsó a terhesbeesés előtti ciklus, ott a hőmérőzést és a nyák figyelést még védekezésre használtam)



2018. ápr. 23. 00:03
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
semmi szokatlan nincs benne, ez egy normál görbe. max annyi, hogy az alaphőd kicsit magas (bár ez a pm alulműködés miatt esetleg szokatlan lehet, mert túlműködés esetén jellemző)
2018. ápr. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az alap lefutás kommersz valóban. 3 apró dologra próbáltam utalni:

1 kicsit magas testhő alulműködés ellenére (ahogy írtad)

2 egy "mensi közeledtét jelző" hő és pecsételés tényleg nem biztos, hogy mensit jelez

3 kevés példagörbét láttam, ahol közben beteg volt illető

2018. ápr. 23. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!