Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mindegyik fajta terhességi...

Mindegyik fajta terhességi teszten megjelenik száradási csík?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban volt egy kémiai terhességem, nem várt mensi 3.napján már szép pozitívakat teszteltem, de aztán elkezdtem vérezni.Orvos szerint próbálkozhattunk tovább.Április 15-16 körül volt ovum, 14-én és 16-án együtt is voltunk párommal (utána nem mert elutazott).Tegnap csináltam reggeli első és második vizeletből facelle tesztet, és időn belül halványan ugyan de azért láthatóan volt 2. vonal.Ahogy megszáradt picit erősödtek a vonalak.Délután vettem egy predictor early tesztet (mivel gondoltam az érzékenyebb, így ha van valami jobban kimutatja), meg is csináltam de időn belül nem jött ki semmi, de kb. 20 perc múlva azon is megjelent egy második csík.Ma reggel x-epil tesztet csináltam időn belül hófehér volt, azonban nem dobtam ki es ahogy elkezdett száradni azon is megjelent a második volnal.Ma van nem várt napja és teljesen tanácstalan vagyok...Reménykedem, hogy hátha sikerült, de nem merem beleélni magam mert előző hónapban nagy csalódás volt.Nem várt napján nem kellett volna már kimutatnia a terhességet?Valószínű, hogy csak száradási csíkokat látok?Ma vagyok dpo 13. vagy 14. napon.Tudom, hogy senki nem jós, meg nem lát belém, de szívesen meghallgatom a tapasztalatokat véleményeket.Már 10 hónapja próbálkozunk, tudom nem.olyan régen, de aki nagyon szeretne valamit...tudjátok

2018. ápr. 29. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelenik meg minden teszten száradási csík.

Én például elég sok tesztet ellőttem már, és SOSEM volt száradási csíkom...

2018. ápr. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszek sem az ún.szellemcsíkban,sem a szàradàsi csíkban.

Életem legbutàbb döntése volt,amikor a nemvàrt előtt csinàltam tesztet,ugyanis nem volt egyértelmű,és nàlam is elkezdődött az idegörlő csíkvadàszat.Megfogadtam,hogy soha többet nem tesztelek a kimaradàs utàni 3-5 napig!Akkor màr tuti làtszódik majd,ha pozitív.

2018. ápr. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen ezzel én is úgy voltam, hogy mensi késés után par nappal tesztelek, csak túl gondolkodtam már a dolgot.Mert néztem, hogy kb 14. nap környékén már 40 körül kellene lennie a hcg-nak, aztán nagyon okosan kikövetkeztettem 😅 hogy mivel a legtöbb teszt 25-ös érzékenységű (sőt a predictor early állítólag 6,8-tól kimutatja a terhességet) már biztosat fognak mutatni a tesztek.
2018. ápr. 29. 08:58
 4/6 anonim ***** válasza:

A hcg szint kétnaponta duplázódik, azaz pont emiatt hülyeség hamar tesztelni.


Egyébként soha nem volt száradási csíkos tesztem, mondjuk időn túl nem is szabadna nézegetni.

2018. ápr. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én mindig kidobtam a negatív tesztet anint letelt az ideje így nem tudom.

Persze a vér HCG lehet 40, de hogy ebből mennyi választódik ki a vizeletben, ki tudja?

2018. ápr. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Noemi1207 válasza:
Hmm nekem se volt sose száradási csík. A mensi napjan mar erős pozitiv volt a clearblue easy teszt. Egyértelmű szerintem én szeretem a clearblue teszteket, mindig igazat mondott :):)
2018. ápr. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!