Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pár éve babát szeretnenk....

Pár éve babát szeretnenk. Lombikprogram, ami sikertelen volt. Egyik petefeszkemen cisztam van, az nem is termel petesejtet. Raadasul az AMH hormonom tul alacsony.39 evesen. Szerintetek sikerulhet a baba mit szedjek Inofolic vagy Maca? Es milyen teat?

Figyelt kérdés
Sikertelen lombikok utan ujra spontan probaljuk.
2018. máj. 8. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Mekkora cisztád van? Miért nem szedik ki? Volt-e átjárhatósági vizsgálatod? Párod spermaképe rendben van-e? Mennyi az AMH-d?
2018. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
43 mm. Azt mondtak nem nyulnak hozza,mert akkor leallhatnak a petefeszkek munkai. Atjarhatosagon voltam egyik ok masik petevezetéket kioperaltak endometriozis miatt . Amh 0,30. Mar nem tudom mit gondoljak 5 inszeminacio es 5 lombik volt. Párom spermaképe rendbe.
2018. máj. 9. 22:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Kerdezo, mi lett veled azota? Sikerult a baba?
2019. ápr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt lett baba azóta?
2022. aug. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!