Prosztata probléma. Mit tudtok róla? Mi segíthet?

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve próbálkozunk a parommal sikertelenül!én már voltam több vizsgálaton is,és az orvosom azt mondta hogy most itt az ideje a paromnak elmenni egy vizsgálatra!el is mentünk tegnap,le adta a mintát és délután kész is lett az eredmény ami nagyon rossz lett :(( 95%-ba nem élet képesek a kis "katonái" le sújtott minket a hír nagyon,rögtön be jelentkeztunk egy privát klinikára.

A kérdésem volt e valakinek hasonló?mennyire gyógyítható ez a probléma?lehet e gyerekünk természetes úton?mert ezzel az eredménnyel azt mondta a szakorvos hogy nem hiszi hogy valaha is teherbe esnék,mert az a maradék5% kevés és azok is elég lassuak.bocsi hogy hosszú lett!



2018. jún. 29. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Honnan tudjátok, hogy a prosztata okozza a gondot?


A pribléma eredetét kell megvizsgalni, ha lehet megszüntetni.

Vannak módszerek, amivel lehet növelni az életkepes soermaszámot.


Akkor esetleg van reális esély ( persze esély mindig van, hiszen van 5% életképes...de hosszú idő nagyon így)


Végig kell gondolni, hogy mennyi idősek vagytok, mennyi kudarcot bírtok el, ha nem lehet záros határidőn belül a párod spermáknak egészségét javítani.


Ha nálad minden ok, akkor ugyis lombikkal kezdenek ( inszemhez is kevés az életképes spermaszám) és szinte biztos, hogy azonnal sikeres lesz.


Szerintem ezeket a klinikán elmondják majd.


Egyre nagyon kérdezzetek rá, hogy mennyi idő az időpont... Mert sokszor mondják, hogy ez..meg ez.. Kell.. 3 hónap múlva gyertek, a( pl vmi gyógyzserkúra) aztán amikor letelik, akkor kb 2 hónap az időpont sok esetben ( tapasztalat)

Van amikor érdemes akkor azonnal időpontot kérni, es nem utána szembesülni, hogy repkednek a hónapok, főleg, ha nem 20 évesek vagytok már

2018. jún. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem már van egy gyerekem az első házasságomból és ebből kifolyólag mondta az orvos hogy a prosztata miatt nem maradok terhes,velem minden rendben..az az 5% ami élet képes nagyon lassú mozgású és nem jut el ahová kell.szóval a probléma forrását már tudjuk.
2018. jún. 30. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!