Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Fagyasztott embrióbeültetéshez...

Lylyanna kérdése:

Fagyasztott embrióbeültetéshez való felkészülés idejére írt fel valakinek a doki Politrate Depot injekciót? (méhnyálkahártya vastagítása)

Figyelt kérdés
Marvelon egy havi adag után a doki felírt egy ampullát ebből az injekcióból. Leírás szerint ezt férfiaknak írják fel prosztata daganat megelőzés céljából. Jövő hét pénteken kéne beadnom, a dokim meg szabadságon van júliusban.

2018. júl. 26. 13:42
 1/2 bagoly75 válasza:

Nem soha. De ez nem jelenti azt hogy nem létezik. Kérdés az hogy valóban szükséged van rá????? Nem ellenőriznek uh-n mekkora a méhnyálka mielőtt beteszik? Nekem mindig ezt csinálják.


Egyébként nagyon ajánlom mensitől a beültetésig (utána nem) a napi egy pohár jó minőségü, száraz testes vörösbor fogyasztását. Nekem majdnem 12mm-esre növelte állandóan.

Az E vitamin szart sem ért, nekem az nem csinált semmit. Erre viszont esküszöm! Neked is ajánlom. Ha már 7mm-es a nyálkahártyád én arra nem lőnék be magamnak semmilyen szurit.

2018. szept. 9. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azóta megoldódott, a dokim kollegája válaszolt, hogy ne aggódjak, ez szükséges gyógyszer. Mostanra túl lettem a beültin, nem sikerült. Bor ugyan elmaradt, már későn szereztem róla tudomást. Majd jövőre.
2018. okt. 1. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!