Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hányadik clostilbegyt kúra...

Hányadik clostilbegyt kúra sikerült? A gyógyszer szedése alatt volt akinek késett a mensi?

Figyelt kérdés
38 éves vagyok s most ezzel próbálkozunk hátha összejön. Ovulációs teszt segíthet? Mert a hőgörbémen nemnagyon tudok eligazodni.
2018. okt. 9. 05:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell se ovuteszt, se hőgörbe, a kétnaponkénti szex a lényeg. (Azaz, hogy mindig legyen életképes spermium a petevezetőben, amikor megtörténik a repedés.) Amíg nem volt rendesen helyretéve az alap problémám, ami miatt nem volt peteérésem (IR, pm. alulműködés), volt vagy négy sikertelen clostis ciklusom. Miután kezelve lett és sokat javultak az értékeim, végre lett spontán peteérésem, de még mindig alacsony volt a progeszteron. Akkor újrapróbáltuk a Clostit és így két kúrából kétszer lettem terhes, másodjára ikrekkel.


Én vezettem hőgörbét, de csak azért, hogy lássam, sikerült-e a repedés és hogy mikor késik már a vérzés, hogy mikortól lehet tesztelni. A görbe soha nem azt mondja meg, hogy mikor kell együtt lenni, nem arra való. Hangsúlyozom, nem is kell időzíteni az együttléteket, teljesen mindegy a repedés ideje, ha van szex 2-3 naponta.


34/N

2018. okt. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ovulációs teszt is segít hogy megtudd mikor van peteérés. Ha van. Milyen prbolémát tudtok jelenleg ami miatt nem tudsz teherbe esni?

A két napi szex csak akkor segít, ha egészségesek vagytok.

2018. okt. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem a második stimuláció sikeres volt. Tüszőrepesztőt kapsz?
2018. okt. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nemkapok tüszőrepesztőt 3-ik válaszoló. Az előző két closti kúránál sem kaptam. Mindegyik sikeres volt a 3ik hónapban. Remélem azért most is úgy lesz.
2018. okt. 9. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!