Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Teherbeesés sárgatest hormon...

Teherbeesés sárgatest hormon szedése mellett?

Figyelt kérdés
Sárgatest hormon tablettát kaptam rendszertelen menstruációra, amit 3 hónapig menstruáció utolso napjától számított 14.napon kell elkezdenem és 10 napon keresztül kell szednem. Hozzáteszem, gyereket tervezünk a párommal. A kérdésem az lenne, hogy volt valaki hasonló cipőben, és ha igen, gyógyszer szedése mellett teherbe esett? Vagy a 3 hónap gyogyszer szedése után mennyit kellett várni a pocaklakóra? Nagyon szeretnénk babát, és már fél éve próbálkozunk, de semmi.. és még annyi, hogy az első hónap gyogyszer szedése után, 30 napra jött meg a menzeszem, de konkrétan barnás vér, és nem nagy mennyiség, de a teszt negatív volt az első nap késése után..
2018. okt. 17. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem Norcolut volt felírva szintén rendszertelen vérzés mellett. A nőgyógyászom állította hogy emellett simán teherbe lehet esni, mindenesetre akármilyen fórumon és itt kérdeztem, senki nem esett mellette teherbe, de valószínű azért mert hiába hozza meg a vérzést (kierőszakolja a szervezettől), attól még valószínű az alap probléma megmarad (a rendszertelen vérzés), és lehet hogy peteérés sincs...Mellesleg amint nem szedtem be a gyógyszert nekem már meg sem jött. Nagy valószínűséggel ha neked is letelik a 3 hónap, ugyanúgy nem áll be magától szabályosra a ciklusod.


Nem írtad téged nőgyógyász vagy endokrinológus kezel e, de feltételezem hogy nem az utóbbi. Keress fel egyet, ő majd rendbe teszi a ciklusod, amit sajnos a legtöbb nőgyógyász nem tud...

2018. okt. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, nőgyógyásznál voltam. Viszont most utolsó hónapban néztem és volt peteérésem, két nap pozitívat teszteltem. Hát ez nem a legjobb, viszont, igazaf lehet. Megvárom azért a 3 hónapot és hogy azután mi lesz, és ha nem vállik be akkor megfogadom a tanácsod és másik orvos.
2018. okt. 19. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!